کد خبر: ۴۷۶۸۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲

با اینکه دیدارهای حساسی در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا برگزار می شود اما همه چیز تحت تاثیر علاقه لس آنجلس لیکرز به هم تیمی کردن لبرون جیمز و آنتونی دیوس است.

به گزارش شفاف، بامداد امروز هفت مسابقه در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا برگزار شد اما این دیدارها نیز تحت تاثیر صحبت های زیاد درباره علاقه لس آنجلس لیکرز برای جذب دیویس ستاره نیواورلانز بود. این صحبت ها پیش از دیدار دو تیم آغاز شد و همچنان هم ادامه دارد و امروز رسانه ها اعلام کرده اند که لیکرز بدون شک به دنبال جذب دیویس است تا او را در کنار لبرون جیمز داشته باشد. دیویس در دیدار برابر لیکرز 30 امتیاز و 20 ریباند داشت و سال 2020 بازیکن آزاد می شود. در این میان صحبت های زیادی مطرح می شود که لبرون جیمز نیز در حال تلاش برای این انتقال است.
دیدارهای امروز با برد گلدن استیت، اوکلاهاما، هیوستون و فیلادلفیا همراه بود و سن آنتونیو، دالاس و میلواکی مغلوب حریفان خود شدند. گلدن استیت که صدرنشین کنفرانس غرب است بامداد امروز به مصاف دالاس رفت و با درخشش کوین دورانت 120 بر 116 به برتری رسید. دورانت در این دیدار 29 امتیاز، 12 ریباند و 8 پاس منجر به گل داشت و بهترین بود. استفان کری دیگر ستاره گلدن استیت نیز 22 امتیاز داشت. 
در طرف مقابل دی آندره جردن ستاره دالاس بود و با کسب 12 امتیاز، 23 ریباند و 5 پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود اما در کنار 23 امتیاز وسلی متیوس نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند.
اوکلاهوما دیگر تیم برنده دیدارهای امروز با نتیجه نزدیک 107 بر 106 برابر یوتا جاز پیروز شد. در این مسابقه پائول جرج فوروارد این تیم عملکردی طوفانی داشت و با 43 امتیاز، 14 ریباند، 6 پاس منجر به گل و 5 توپ ربایی بهترین بازیکن میدان شد. راسل وست بروک گارد توانمند این تیم شب خوبی نداشت و کارش را با 8 امتیاز، 12 ریباند و 9 پاس گل کارش را تمام کرد. سبد بازی با او قهر بود چرا که از 17 اقدامش تنها 6 امتیاز گرفت و 4 شوت سه امتیازی اش هم وارد سبد نشد.
بازی عجیب و جذاب بامداد امروز بین دو تیم واشنگتن و فینیکس بود که به وقت اضافه سوم هم رسید و در نهایت واشنگتن توانست 149 بر 146 حریفش را شکست دهد. این بازی در وقت قانونی 109 بر 109 برابر شد و در نهایت در وقت اضافه سوم تیم برنده مشخص شد. بردلی بیر گارد راس واشنگتن در این مسابقه آمار خوبی داشت و تریپل دبل کرد. او کارش را با 40 امتیاز، 11 ریباند، 15 پاس منجربه گل و 1 بلاک شات تمام کرد. توماس برایانت هم 31 امتیاز و 13 ریباند داشت. 
نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
دنور 111 – لس آنجلس کلیپرز 132
تورنتو 101 – فیلادلفیا 126
میلواکی 87 – میامی 94
سن آنتونیو 101 – هیوستون 108
و

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: