کد خبر: ۴۷۷۰۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع مجلس درباره تخلفات شرکت قطعات خودروی عظام گفت: حسابرسی سال ۹۶ ایران خودرو نشان می‌دهد که شرکت عظام به ایران‌خودرو بدهکار است؛ این موضوع طبق اسناد و مدارک اثبات شده است.

به گزارش شفاف به نقل از انصاف، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع مجلس درباره تخلفات شرکت قطعات خودروی عظام گفت: حسابرسی سال ۹۶ ایران خودرو نشان می‌دهد که شرکت عظام به ایران‌خودرو بدهکار است؛ این موضوع طبق اسناد و مدارک اثبات شده است.

وی افزود: قبل از برسی دقیق نمی‌توان در مورد حجم و نوع تخلف اظهار نظر کرد، اما بنده قول پیگیری موضوع را به مردم می‌دهم.

رمضانعلی سبحانی‌فر عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو نیز اظهار کرد: تحقیق و تفحص در حال انجام است و اطلاعات متعددی از جاهای مختلف رسیده که مورد بررسی قرار می‌گیرد.

او افزود: روی محورها و موضوعات تعریف‌شده در طرح کار می‌کنیم و نتیجه نهایی و جمع‌بندی را به اطلاع می‌رسانیم.

پیش از این محمود صادقی، رئیس فراکسیون شفاف‌سازی مجلس نیز با اشاره به حجم گسترده سوءاستفاده‌های احتمالی شرکت عظام آزادی متهم پرونده را تامل‌برانگیر عنوان کرده و گفته بود فراکسیون شفاف‌سازی پیگیر موضوع است.

شهاب‌الدین بی مقدار، نایب رئیس فراکسیون شفاف سازی نیز تاکید کرده بود که فراکسیون با جدیت موضوع را بررسی می‌کند.

هفته پیش روزنامه همشهری از بدهی شرکت عظام و شرکت‌های تابعه به ایران خودرو خبر داده بود. طبق این گزارش بدهی شرکت عظام به ایران خودرو در حالی است که تمامی شرکت‌های قطعه‌ساز و واردکننده، از ایران خودرو طلب دارند و مدیران ایران خودرو از وضعیت ناگوار مالی این شرکت بزرگ خودروسازی خبر می‌‌دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار