کد خبر: ۴۷۷۰۵۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲

فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: بیش از دو تن مس سرقتی و تعدادی خودرو و اقلامی دیگر توسط پلیس آگاهی شهرستان رفسنجان طی ۱۵ روز کشف شد.

به گزارش شفاف، سرهنگ نصرالله عباسی بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملیات ۱۵ روزه پلیس آگاهی شهرستان رفسنجان، اظهار داشت: در این طرح با در نظر گرفتن طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه جدی و ضربتی با سارقان سیم و برق، کابل، احشام ضربات قاطعانه ای به سارقین وارد آمد.

وی ادامه داد: در این طرح مقدار قابل توجهی اعم از سلاح سرد، گرم و دیگر اقلام مسروقه کشف، سارقین آنها دستگیر و تحویل مقام قضایی داده شدند.

رئیس پلیس رفسنجان تصریح کرد: بر آن هستیم که قاطعانه با سارقان سیم و برق و دیگر سارقینی که امروز احساس ناامنی را در مردم ایجاد کرده و دست به سرقت می زنند با همکاری دیگر نیروهای امنیتی و مقام قضایی برخورد کنیم.

فرمانده انتظامی رفسنجان با اشاره به میزان کشفیات انبوه و زیادبودن این اقلام مسروقه ابراز داشت: دو تن و ۱۰۰ کیلوگرم مس از جمله این کشفیات است که ارزش مالی بسیار بالایی دارند.

عباسی افزود: تعدادی از سارقان شناسایی و متواری هستند و تعدادی قابل توجهی دستگیر در بازداشت به سر می برند.

به گفته وی در بین سارقان افراد بومی، غیربومی و اتباع بیگانه به چشم می خورد.

فرمانده انتظامی رفسنجان با تأکید بر تداوم طرح ارتقای امنیت اجتماعی به ویژه برخورد با سارقان اضافه کرد: پیش بینی می کردیم با توجه به وضعیت اقتصادی شهرستان و نبود محصول پسته افزایش سرقت را امسال داشته باشیم که البته افزایش کشفیات هم رقم خورده است و برخورد پلیس قاطعانه تر خواهد بود

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: