کد خبر: ۴۷۷۲۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در 48 ساعت گذشته نیز مأموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی در 5 عملیات جداگانه در بازرسی از 12 خودرو 700 کیلو تریاک کشف و 50 متهم را دستگیر کردند.

به گزارش شفاف، سردار مجید شجاع امروز دی جاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران عملیاتی یگان تکاوری 102 دیهوک شهرستان"طبس" هنگام گشت زنی و کنترل مناطق کویری به تردد یک دستگاه تریلی در کویر مشکوک و خودرو را تحت نظر قرار دادند.

 

فرمانده انتظامی  خراسان جنوبی بیان کرد: 3 تیم رزمی و 2 تیم پوششی خودروی شناسایی شده را رصد کردند که در عملیاتی منسجم خودرو در مکانی مناسب متوقف و برای بررسی بیشتر به یگان انتظامی منتقل شد.

 

شجاع افزود: مأموران در بازرسی از خودرو یک تن و 120 کیلوگرم مرفین کشف کردند که در این رابطه یک متهم دستگیر و پرونده ای در این رابطه تشکیل شد.

 

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در ادامه گفت: در 48 ساعت گذشته نیز مأموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی در 5 عملیات جداگانه در بازرسی از 12 خودرو 700 کیلو تریاک کشف و 50 متهم را دستگیر کردند. در مجموع این عملیات ها 13 دستگاه خودرو توقیف، یک تن و 820 کیلو انواع مواد مخدر کشف و 51 متهم دستگیر شده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: