کد خبر: ۴۷۷۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
بخواه، باور کن، دریافت کن

اگر مدارهای مغزی مان را بر اساس منفی بافی شکل بدهیم یک نتیجه خواهیم گرفت و اگر مدارهای مغزی مان را بر اساس افکار مثبت بچینیم، نتیجه ای دیگر.

سواد زندگی؛ توسعه توانمندی های فردی - کتاب "راز"، نوشته "روندا برن" در سراسر جهان ترجمه شده است.  فیلم مستندی هم به همین نام ساخته شده که آن هم در همه دنیا و از جمله در ایران، دوبله شده است. در این کتاب از قانون "جذب" سخن گفته شده است و خلاصه یک سطری اش هم این است: "هر آنچه آرزویش را داری بخواه، باور کن و سپس دریافت کن."

قانون جذب می گوید: "هر چیز، مشابه خود را جذب می کند". بنابر این وقتی به چیزی فکر می کنی، همان را جذب خواهی کرد. اگر مدام به بدبختی ها و این که بیمار خواهی شد و چک هایت برگشت خواهند خورد و زندگی مشترکت از هم خواهد پاشید و ... فکر کنی، در عمل نیز همانگونه خواهد شد ولی اگر به تندرستی، ثروت و خوشبختی فکر کنی، در زندگی واقعی ات نیز چنین می شود.

 
خلاصه آن که فکرهایت به واقعیت تبدیل می شود.

قانون جذب را معمولاً  بد توضیح داده اند و هم بد فهمیده شده است. همین است که خیلی ها می گویند: یعنی اگر من بنشینم گوشه ای و یک زندگی اشرافی را تصور کنم، بعد از مدتی به آن زندگی می رسم؟! معلوم است که نه!

قانون جذب


بنابراین می کوشم ساده و تا جایی که می توانم علمی این قانون را تشریح کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: