کد خبر: ۴۷۷۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹

رئیس جمهوری در پیامی با تبریک فرا رسیدن شصتمین سالگرد پیروزی انقلاب کوبا به « میگل دیاز کانل برمودس»، رئیس شورای حکومتی و وزرای جمهوری کوبا و ملت این کشور، تاکید کرد که دولت کوبا با حمایت مردم خود توانسته است در راستای حفظ استقلال و آزادی به نمادی از ایستادگی در برابر سلطه‌طلبی بدل گردد.

به گزارش شفاف، حسن روحانی رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن شصتمین سالگرد پیروزی انقلاب کوبا به « میگل دیاز کانل برمودس»، رئیس شورای حکومتی و وزرای جمهوری کوبا و ملت این کشور، تاکید کرد که دولت کوبا با حمایت مردم خود توانسته است در راستای حفظ استقلال و آزادی به نمادی از ایستادگی در برابر سلطه‌طلبی بدل گردد.

روحانی خطاب به میگل دیاز کانل برمودس رئیس شورای حکومتی و وزرای جمهوری کوبا بیان داشت:فرا رسیدن شصتمین سالگرد پیروزی انقلاب کوبا را به جناب عالی و مردم انقلابی آن کشور، صمیمانه تبریک می‌گویم.خرسندیم که دولت کوبا با حمایت مردم خود توانسته است در راستای حفظ استقلال و آزادی، 6 دهه در برابر انواع توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌ها، مقاومت نموده و به نمادی از ایستادگی در برابر سلطه‌طلبی بدل گردد. سلامتی و موفقیت آن جناب و بهروزی و نیکبختی مردم کوبا را آرزومندم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار