کد خبر: ۴۷۷۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸

رئیس داشنگاه آزاد اسلامی گفت: طی گفت و گو هایی که با دانشجویان داشتیم تلاش کردیم طی تفاهم های انجام شده فرصت موج سواری را از دشمن بگیریم. وی ادامه داد: از روز حادثه به مصدومان رسیدگی کاملی صورت گرفته است و دانشگاه با تمام توان در کنار خانواده‌های داغدار قرار گرفت.

به گزارش شفاف، رئیس داشنگاه آزاد اسلامی گفت: طی گفت و گو هایی که با دانشجویان داشتیم تلاش کردیم طی تفاهم های انجام شده فرصت موج سواری را از دشمن بگیریم.

 محمد مهری طهرانچی در نشست تخصصی بررسی حادثه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات که در محل دادستانی کل کشور و با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد گفت: در تمام حوادث حضور قوه قضاییه مهم است تا مردم بدانند حقوق آنها رعایت می‌شود.

وی ادامه داد: از روز حادثه به مصدومان رسیدگی کاملی صورت گرفته است و دانشگاه با تمام توان در کنار خانواده‌های داغدار قرار گرفت.

طهرانچی خاطرنشان کرد: با همکاری دانشجویان فضایی ایجاد شد که ضد انقلاب نتوانست از این فضا سواستفاده کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ما دفاع از حقوق دانشجویان را وظیفه خود می‌دانیم و به دنبال این هستیم که امنیت دانشجویان فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: ما ۳۸درصد دانشجویان کصور را در خود جای دادیم و تیم مستقر در دانشگاه تمام توان خود را برای دفاع از حیثیت دانشجویان به کار می‌گیرد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: