کد خبر: ۴۷۷۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳

معاونت حمل و نقل و ترافیک با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران درباره اجرای طرح‌های ترافیک و زوج یا فرد از شهروندان نظرسنجی می‌کند.

به گزارش شفاف، معاونت حمل و نقل و ترافیک با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران درباره اجرای طرح‌های ترافیک و زوج یا فرد از شهروندان نظرسنجی می‌کند.

 طبق اعلام معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، این نظرسنجی به منظور ارزیابی طرح ترافیک و طرح زوج و فرد و تغییرات احتمالی آن‌ها در آینده نزدیک، تهیه و تنظیم شده است و شهروندانی که در محدوده‌های طرح ترافیک و زوج و فرد با خودروی شخصی یا سازمانی تردد می‌کنند می‌توانند با شرکت در این نظرسنجی در «سامانه تهران من» به نشانی my.tehran.ir نظرات خود را برای انجام پژوهش و کمک به تصمیم‌گیری بهتر در حوزه ترافیکی در اختیار مدیریت شهری قرار دهند.

شرکت در این نظرسنجی نیازمند داشتن حساب شهروندی در سامانه تهران من است، از این رو شهروندانی که تاکنون در این سامانه برای خود حساب شهروندی ایجاد نکرده‌اند باید نسبت به ایجاد آن اقدام کنند.

شهروندان شرکت کننده در این نظرسنجی، شانس برنده شدن جایزه نقدی دو میلیون ریالی را که به صورت قرعه به ۱۵ نفر داده می‌شود، خواهند داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار