کد خبر: ۴۷۷۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به بارش برف در جاده چالوس، گفت: خوشبختانه با تلاش تیم‌های راهداری، این مسیر باز و تردد در حال انجام است.

به گزارش شفاف، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به بارش برف در جاده چالوس، گفت: خوشبختانه با تلاش تیم‌های راهداری، این مسیر باز و تردد در حال انجام است.

مهرداد جهانی با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان ازجمله کرج - چالوس، اظهار کرد: بارش برف از نخستین دقایق بامداد امروز آغاز و تا ساعت هفت صبح ادامه داشت.

وی با تأکید بر اینکه بارش برف با وقفه‌ای یک‌ساعته همراه بود، گفت: در حال حاضر در محور شاهد بارش برف هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به حضور تیم‌های راهداری در محور، گفت: عملیات برف و روبی و نمک‌پاشی انجام‌شده با توجه به استمرار بارش‌ها عملیات ایمنی محور بدون توقف انجام می‌شود.

جهانی بابیان اینکه محور کرج - چالوس باز و تردد در حال انجام است، گفت: طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان شدت بارش برف در محورهای کوهستانی از عصر امروز شدیدتر می‌شود.

وی در بخش دیگری به بارش برف در محور طالقان نیز اشاره کرد و گفت: در قسمت‌های کوهستانی شهرستان ساوجبلاغ نیز شاهد بارش برف هستیم، تمهیدات لازم برای عملیات برف‌روبی و نمک باشی در این مسیرها انجام‌شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز با تأکید بر اینکه شهروندان باید از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند، گفت: رانندگانی که قصد عبور از محورهای کوهستانی و برف‌گیر رادارند با خود زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: