کد خبر: ۴۷۷۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
کودک‌آنلاین؛ فرصتی برای تجاری‌سازی ایده‌ها

دبیر جشنواره وب‌سری و فیلم کوتاه کودک‌آنلاین، گفت: این جشنواره فرصت مطلوب و مناسبی برای تجاری‌سازی ایده‌های ناب وب‌سری در حوزه کودک و نوجوان است.

به گزارش شفاف، سید جمال هادیان، دبیرجشنواره وب‌سری و فیلم  کوتاه کودک‌آنلاین در نشست بررسی روند تولید وب‌سری، فرصت‌ها چالش‌ها، با بیان اینکه هدف اصلی جشنواره تولید محتوای مناسب کودک و نوجوان در فضای مجازی است، افزود: در این جشنواره تصمیم گرفتیم با مشارکت VODها و هنرمندان این حرکت را انجام دهیم.

هادیان در ادامه به چگونگی انجام حمایت از ایده‌ها اشاره کرد و ادامه داد: برای ۳۰ ایده برتر در این جشنواره  فرصتی به‌وجود آورده‌ایم تا صاحبان ایده بتوانند یک قسمت به صورت پایلوت بسازند.

او ادامه داد: پس از داوری، حمایت‌های لازم برای تجاری‌سازی و ساخت دو فصل ابتدایی از صاحبان بهترین ایده‌ها صورت می‌گیرد.

هادیان ضمن دعوت از هنرمندان گفت: تا جمعه ۱۴ دی‌ماه فرصت برای شرکت دادن ایده‌ها برقرار است. 

وی افزود: در صورتی که تعداد ایده‌های قابل تولید بیش از ۳۰ ایده هم شود محدودیتی در حمایت از آنها نداریم.   

دبیر جشنواره کودک‌آنلاین با اشاره به اینکه محدودیت برای ارسال ایده در سن و نوع ایده وجود ندارد، بیان کرد: از سوی دیگر، متوایان این جشنواره از کسانی که به لحاظ آموزش و تجهیزات نیاز به کمک دارند نیز حمایت خواهد کرد.

او اظهار کرد: امروزه جای وب‌سری و محتوای مناسب فضای مجازی کم است اما باید اعتمادی به وجود بیاید تا هنرمندان و افراد با استعداد برای تولید این محتوا به میدان بیایند.

به گفته هادیان، وزارت ارتباطات در اصل باید زیرساخت‌ها را فراهم کند، اما از آنجا که حمایت و هدایت مناسب از طرف دیگر مراجع تولید محتوا آن‌چنان که باید و شاید هنوز شکل نگرفته است، ما تصمیم به انجام این حرکت گرفتیم و به عنوان یک بنیانگذار و شتاب‌دهنده در این حوزه وارد شدیم.

هادیان که در جمع تعدادی از انیمیشن‌سازان سخن می‌گفت از همه هنرمندان و صاحبان ایده دعوت کرد در این جشنواره شرکت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار