کد خبر: ۴۷۸۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: مقابل یمن موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم و می‌توانستیم بیشتر از پنج گل به ثمر برسانیم.

تیم ملی فوتبال ایران یمن

به گزارش شفاف، مهدی طارمی بعد از به ثمر رساندن دو گل در بازی مقابل یمن اظهار کرد: بازی خوبی بود. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. خدا را شکر بازی اول را با یک برد خوب پشت سر گذاشتیم. ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم.

او افزود: مهم این است که بتوانیم ببریم و امروز هم با یک برد پرگل، مسابقات را شروع کردیم. امیدواریم این بردها ادامه دار باشد و ما مرحله به مرحله پیش برویم.

طارمی همچنین گفت:‌ بازی اول هر تورنمنتی سخت است. کل تمرکزمان روی بازی با یمن بود که این بازی را ببریم. بازی بعدی با ویتنام است و فقط به این بازی فکر می‌کنیم. هیچ بازی‌ای ساده نیست و تیم‌های دیگر مثل اردن و امارات خوب هستند. همان طور ما می‌توانستیم پرتغال را در جام جهانی شکست دهیم.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا بعد از گل زدن عدد ۶ را نشان داد، گفت: این کار به خاطر سعید عزت‌اللهی بود. من قبل از بازی به او گفته بودم که اگر گل بزنم، آن را به تو تقدیم می‌کنم. درست است که او در کنار ما نیست اما در قلب ماست.

مهاجم تیم ملی در پایان گفت: هر بازی برنامه خاص خودش را دارد. قرار نیست که چون در جام جهانی دفاعی بازی کردیم، در جام ملت‌ها هم دفاعی بازی کنیم. ما هر تیم را آنالیز می‌کنیم و  نمی‌توانیم به عنوان مثال جلوی اسپانیا از دقیقه اول حمله کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار