کد خبر: ۴۷۸۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶

امروز برخی از خبرگزاری ها خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه «علی ضیاء» به دلیل سخنان حجت‌الاسلام زائری در برنامه شب یلدا و گفت‌وگوی این مجری با محمد دادکان به مجلس شورای اسلامی احضار شده است.

به گزارش شفاف، این رسانه ها مدعی شده بودند که «علی ضیاء» مجری برنامه تلویزیونی «فرمول یک» که به مناسبت یلدا ۲ ویژه برنامه روی آنتن برده بود و در این برنامه‌ها میزبان حجت الاسلام زائری و محمد دادکان رییس اسبق فدراسیون فوتبال بود، به دلیل اظهارات آنها در این برنامه از سوی نمایندگان مجلس فراخوانده شده است.

اما روابط عمومی مجلس شورای اسلامی و بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رییسه مجلس خبر احضار علی ضیا به مجلس را نادرست اعلام کردند.همچنین علی ضیاء هم فیلمی را منتشر کرد که این خبر را تکذیب می‌کند.

او تصریح کرد: خبری منتشر شده که مجلس شورای اسلامی بنده را احضار کرده‌اند من این خبر را تکذیب می‌کنم. ارتباط ما با مجلس همیشه خوب بوده و هست و گواه بر این مطلب هم حضور علی مطهری نائب رئیس دوم مجلس در برنامه «فرمول یک» است.

ضیاء درباره برخی از اظهارنظر‌هایی که در «فرمول یک» انجام شده و برخی از نمایندگان را آزرده کرده است، گفت: هرکسی در هر برنامه ما اظهارنظری دارد شخصی است و این نگاه، نگاه برنامه ما و کل تلویزیون نیست.

گفتنی است این رسانه‌ها ضمن اشاره به احضار علی‌ضیاء دلیل آن را سخنان حجت‌الاسلام زائری و محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال دانسته‌اند که به دلیل این اظهارات، این مجری تلویزیون را نمایندگان مجلس احضار کرده‌اند.

زائری در این برنامه ضمن گلایه از نمایندگان مجلس و به ویژه عملکرد نماینده سراوان گفته بود: شرم بر این مجلس، شرم بر این مسئولین، شرم بر کسانی که به جای درد مردم مسئله شان این است که فیلم را چه کسی گرفته است و برویم پدر او را دربیاوریم! من به عنوان یک آخوند شما به عنوان یک مجری همه ما باید به خودمان بگوییم کجا داریم می رویم و چه بلایی قرار است سر بچه هایمان بیاید.

دادکان نیز در برنامه نسبت به عملکرد دولت و انتخاب‌های ضعیف آنها در حوزه‌های مختلف گلایه کرده بود.

صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک نیز پیش از این ضمن تماس تلفنی با علی عسکری ریاست سازمان صداو سیما گلایه‌هایی نسبت به این برنامه کرده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: