کد خبر: ۴۷۸۰۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
در گزارش موسسه تحقیقات فوتبال(CIES) منتشر شد؛

در این رده بندی لیونل مسی با 171.2 میلیون یورو در رده هفتم و رونالدو با ارزشی برابر با 127.2 میلیون یورو در رده نوزدهم قرار دارد. بالاتر از مسی نیز استرلینگ، محمد صلاح و پائولو دیبالا ایستاده اند

پی اس جی دو بازیکن از سه بازیکن با ارزش حال حاضر فوتبال دنیا را در ترکیب خود می بیند. امباپه با 218.5 میلیون یورو(47 میلیون بالاتر از مسی) در صدر قرار دارد و پس از او هری کین با ارزشی معادل 200.3 میلیون یورو و نیمار با 197.1 میلیون یورو، دوم و سوم هستند.

شش فوتبالیست باارزش تر از مسی دردنیا!+جدول

به گزارش شفاف، به نوشته مارکا طبق گزارش موسسه تحقیقات فوتبال(CIES) که امروز منتشر شد، 27 بازیکن دنیا ارزشی بالاتر از 100 میلیون یورو دارند که در میان آنها 16 بازیکن در لیگ برتر انگلیس مشغول فوتبال هستند، 5 بازیکن در لالیگا، 3 بازیکن در سری آ ایتالیا، دو بازیکن در لیگ فرانسه و یک بازیکن نیز در بوندسلیگا حضور دارند.

در این رده بندی لیونل مسی با 171.2 میلیون یورو در رده هفتم و رونالدو با ارزشی برابر با 127.2 میلیون یورو در رده نوزدهم قرار دارد. بالاتر از مسی نیز استرلینگ، محمد صلاح و پائولو دیبالا قرار دارند. سائول نیگز از اتلتیکو با 90.2 میلیون یورو نیز باارزش ترین فوتبالیست حال حاضر اسپانیا ارزیابی شده است. یازده کشور نیز در این رده بندی نماینده دارند. برزیل با شش فوتبالیست با ارزش، اول است. انگلیس و فرانسه 5، آرژانتین، پرتغال و بلژیک دو و مصر، آلمان، سنگال، اروگوئه و ایتالیا نیز یک نماینده دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: