کد خبر: ۴۷۸۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲

یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسؤولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش شفاف، علی‌اصغر یوسف‌نژاد در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی متن تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسؤولان اجرایی کشور را به این شرح قرائت کرد:

حیدعلی عابدی و ۱۲ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: عدم کنترل برداشت‌های مازاد سهمیه در زاینده رود در تابستان ۹۷.

عباس پاپی‌زاده نماینده دزفول به وزیر علوم: علت اتلاف وقت وزارت علوم و ممانعت از اجرای بزرگراه دزفول به اهواز چیست؟ چرا وزارت علوم مانع توسعه و پیشرفت شهرستان دزفول می‌شود؟

علی‌محمد شاعری به وزیر جهاد کشاورزی: چرا در جهت کنترل قیمت گوشت قرمز و مرغ اقدام نمی‌کنید؟

احمد امیرآبادی به رئیس‌جمهور: حل مشکل بیمه‌ی تکمیلی خانواده‌های ایثارگران.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر به رئیس جمهور: ضرورت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی برای دام و طیور مرغداران و جلوگیری از ضرر و زیان به وارد کنندگان گوشت.

نادر قاضی‌پور به رئیس جمهور و کلیه‌ی وزرای دولت: لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی ادارات کل کشور با هماهنگی و مجوز ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها به منظور جلوگیری از هر گونه موازی کاری، دوباره‌کاری برنامه‌ها و کاهش هزینه‌های جاری در راستای نیل اهداف از پیش تعیین شده‌ی اقتصاد مقاومتی.

سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر کشور: دخالت پی‌درپی و سفارش‌های رانتی توسط استاندار کرمانشاه در خصوص بکارگیری مدیران بی‌تجربه و ناکارآمد در پست‌هاس حساس و کلیدی که تبعات آن کاملا ملموس می‌باشد.

جبار کوچکی‌نژاد به وزیر کشاورزی: چرا قیمت محصولات کشاورزی کنترل نمی‌شود؟ به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا کالاهای مرغوب و باکیفیت را در استانهای خاص توزیع می‌کنید؟

نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش: علت عدم پرداخت مطالبات معلمان مشمول ۲۵ درصد در مناطق عملیاتی استان کرمانشاه چیست؟

جلال محمودزاده به وزیر اطلاعات: علت افزایش روند برخورد شدید امنیتی و احظار و تهدید کارآفرینان و فعالین کارگری و رسانه‌ای چیست؟
به رئیس جمهور: به چه دلیل قانون استمهال و بخشودگی جرایم تسهیلات بانکی بخش تولیدی و کشاورزی اجرایی نمی‌شود؟

سیدجواد ابطحی به وزیر راه و شهرسازی: چرا علی‌رغم وعده‌های مکرر و وجود اعتبارات کافی هنوز از افتتاح پل‌های جاده‌ی کمربندی خمینی‌شهر خبری نیست؟ لطفا دستور فرمایید که اتمام عملیات پل‌های مذکور را صادر کنند.

شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده تنکابن به وزیر  کشاورزی: چرا دولت و وزارت جهاد، ناتوان از نهاده‌های دامی برای مرغداران است شما که می‌فرمایید هیچ مشکلی نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار