کد خبر: ۴۷۸۱۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
بازیکن تیم نفت آبادان:

بازیکن جوان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از داشتن پیشنهاد جذب از سوی تیم های باشگاهی خارجی از جمله کشور پرتغال خبر داد.

به گزارش شفاف، محمدرضا غبیشاوی اظهار کرد: بعد از چند روز استراحت، جمعه تمرینات تیم صنعت نفت آبادان شروع شد.

وی افزود: در طول پنجره نقل و انتقالات باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان زیادی است اما هنوز هیچ‌کدام از بازیکنان قراردادی امضا نکرده‌اند. من به عنوان یک بازیکن باشگاه نفت آبادان، فقط شایعاتی در مورد بعضی از بازیکنان مثل گادوین منشا را شنیده‌ام.

غبیشاوی با اشاره به این که تمرینات تیم قالب فنی و بدنی به خود گرفته و پائولو سرجیو سرمربی تیم بر تمرینات تیم اشراف کامل دارد، تصریح کرد: تیم در این چند مدت به ثبات فنی و بدنی رسیده است و بازیکنان تیم برای موفقیت تیم و کسب امتیازات بیشتر تمام توان خود را در تمرینات و بازی‌ها خواهند گذاشت.

غبیشاوی ادامه داد: باشگاه با پرداخت بیش از ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان، رضایت بازیکنان را برای ماندن جلب و روحیه تیم افزایش پیدا کرده است.

وی در خصوص حضورش در اردوهای تیم های ملی نیز گفت: با دعوت به اردوی تیم ملی امید شرایط خیلی خوبی برای دعوت دوباره داشتم اما با نظر کادر فنی تیم ملی امید به اردوی بعدی دعوت نشدم با وجود این با تلاش بیشتر امیدوارم در آینده نظر کادر فنی تیم ملی امید را مجدداً جلب کنم.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان همچنین در مورد اینکه پیشنهادی از سوی تیم های دیگر دریافت کرده است یا خیر نیز اظهار کرد: پیشنهادهای زیادی از تیم های داخلی دارم و پیشنهاد خارجی از تیم «ریو آوه» کشور پرتغال دارم. قطعاً برای انتخاب تیم خارجی خود با سرمربی تیم که خودش اهل پرتغال است، مشورت می‌کنم و تصمیم نهایی خودم را می‌گیرم.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار