کد خبر: ۴۷۸۱۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳

محمد اسد مسجدی، سرپرست باشگاه استقلال خوزستان از سمتش استعفا داد.

به گزارش شفاف، پس از اینکه ۲ ماه قبل، کسری غفوری، مدیرعامل کارخانه گروه ملی، محمد اسد مسجدی را به عنوان سرپرست باشگاه استقلال خوزستان انتخاب کرد، اما او ساعتی پیش از سمتش استعفا داد. او چندی پیش جایگزین امیر سلطانی شد، اما به دلیل مشکلاتی استعفا داد.

مسجدی نامه استعفا خود را تقدیم غفوری کرده است، اما مشخص نیست با استعفای او موافقت می‌شود یا خیر؟

استقلال خوزستان در لیگ هجدهم وضعیت خوبی ندارد و پس از کسر ۶ امتیاز از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اکنون با ۶ امتیاز از ۱۵ بازی در قعرجدول رده بندی لیگ قرار دارد و در فصل نقل و انتقالات زمستانی هم از جذب بازیکن محروم است. مسجدی که دچار ضعف بدنی شده است، در این باره بیان کرد، دو هفته پیش دچار مشکل قلبی، عروقی شدم و پس از پیگیری‌هایی که کردم، متوجه شدم وضعیت خوبی ندارم و پزشکان هم به من گوشزد کردند که نباید کار‌های با استرس انجام دهم و به همین دلیل درخواست کناره‌گیری از سمتم را دادم. البته هنوز نمی‌دانم که با این استعفا موافقت شده است یا خیر.

گفتنی است، با استعفا مسجدی، سیداحمد هاشمی به عنوان قائم مقام استقلال خوزستان کار‌ها را انجام می‌دهد تا سرپرست یا مدیرعامل باشگاه مشخص شود. استقلالی‌ها که در صدد هستند در نیم فصل دوم لیگ برتر با ایمان مبعلی و کریم بوستانی ادامه دهند، باید در نخستین بازی نیم فصل دوم لیگ در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف ماشین سازی تبریز بروند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: