کد خبر: ۴۷۸۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مطرح کرد؛

داروغه زاده از اختصاص سانس‌هایی به نمایش مستند‌ها و فیلم‌های کوتاه حاضر در جشنواره در سینما‌های مردمی و هنرمندان خبر داد.

به گزارش شفاف، ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با تاکید بر اهمیت سینمای مستند و فیلم کوتاه اظهار کرد:سانس‌هایی به نمایش مستند‌ها و فیلم‌های کوتاه حاضر در جشنواره در سینما‌های مردمی شامل سینما آزادی و فرهنگ و سینمای مختص به هنرمندان اختصاص داده می شود.

وی در پی درخواست برخی کارگردانان و فیلمسازان حاضر در جشنواره مبنی بر ایجاد شرایط بهتر دیده شدن برای آثار مستند و فیلم‌های کوتاه گفت: امکان نمایش فیلم‌های مستند و فیلم‌های کوتاه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینما‌های مردمی شامل سینما فرهنگ و آزادی و سینمای اختصاص یافته به هنرمندان فراهم می‌شود.

داروغه زاده با بیان اینکه این آثار در سینمای اهالی رسانه نیز اکران می‌شوند، بیان کرد:همانطور که در جدول نمایش سینمای اهالی رسانه آمده بود نشست نقد و بررسی برای این فیلم‌ها برگزار خواهد شد.

همچنین فیلم‌های انیمیشن نیز علاوه بر نمایش در سینمای اهالی رسانه در برخی از سینما‌های مردمی و سینمای هنرمندان هم به نمایش گذاشته می شود.

گفتنی است سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه همزمان با سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار