کد خبر: ۴۷۸۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه تاکید کرد: شب گذشته ۹ گردشگر که با دو دستگاه خودرو در کویر شهرستان بشرویه گرفتار شده بودند، توسط پلیس نجات پیدا کردند.

به گزارش شفاف، فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه تاکید کرد: شب گذشته ۹ گردشگر که با دو دستگاه خودرو در کویر شهرستان بشرویه گرفتار شده بودند، توسط پلیس نجات پیدا کردند.

سرهنگ فاضل مریمی فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه در تشریح این خبر گفت: شب گذشته با اعلام مرکز فوریت‌‌‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر گرفتار شدن ۹ گردشگر با ۲ دستگاه خودرو در رمل‌‌‌های کویری شهرستان بشرویه و درخواست امداد آنان، بلافاصله تیم‌‌‌های امداد و نجات یگان امداد پلیس به حوزه کویری بشرویه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با مشخص نبودن موقعیت دقیق افراد گرفتار شده در کویر، مأموران تمامی مسیرهای فرعی محدوده اعلامی را بررسی کردند که بعد از حدود دو ساعت جست‌‌‌وجوی طاقت‌‌فرسا، گردشگران در عمق کویر مشاهده شدند و با تلاش مأموران خودروها از رمل خارج شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه افزود: با توجه به صعب‌‌‌العبور بودن قسمتی از مسیر، مأموران با کمک یک دستگاه خودرو کمک‌‌دار محلی خودروها را به مسیر جاده اصلی هدایت کردند و گردشگران به سفر خود ادامه دادند.

مریمی با توصیه به گردشگران برای بازدید از کویر شهرستان بشرویه اظهار داشت: به دلیل گستردگی کویر، گردشگران بدون همراه داشتن راهنمای محلی که اشراف کامل به این منطقه دارند از سفر به کویر خودداری کنند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: