کد خبر: ۴۷۸۴۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴

زنی از راج کمار هیرانی ؛کارگردان «پی.کی»؛«سانجو» و «سه احمق» شکایت کرد. این زن راج کمار هیرانی را متهم به آزار جنسی در دوران تولید فیلم «سانجو» کرده است.

به گزارش شفاف، زنی از راج کمار هیرانی ؛کارگردان «پی.کی»؛«سانجو» و «سه احمق» شکایت کرد. این زن راج کمار هیرانی را متهم به آزار جنسی در دوران تولید فیلم «سانجو» کرده است.

شکایت از فیلمساز محبوب هندی‌ها

این زن که نامش فاش نشده اعلام کرد که مدت‌ها به خاطر بیماری لاعلاج پدرش می‌ترسید که این موضوع را برملا کند و می‌ترسید که کارش را در صنعت سینما از دست بدهد چراکه وقتی فیلمسازی مانند راج کمار هیرانی از تخصص شما بد بگوید، کار تمام است. این زن در ایمیلی به تهیه کننده فیلم ویدهو وینود چوپرا و همسر او منتقد مشهور آنوپاما چوپرا، همینطور به فیلمنامه نویس و خواهر چوپرا شرح ماوقع را بیان کرد.

آنواپاما چوپرا اعلام کرد که او و همسرش از این زن حمایت خواهند کرد. هیرانی این اتهام را توسط وکیل خود رد کرده است. اما نام راج کمار هیرانی به عنوان تهیه کننده در فیلم جدیدEk Ladki Ko Dekha To Aisa Laga از روی پوستر فیلم حذف شد.

راج کمار هیرانی جدیدترین نامی است که با رسیدن موج جنبش می تو به هند مطرح شده است. پیشتر چهره هایی مانند ساجد خان، ویکاس بهل و نانا پاته کار به آزار جنسی متهم شدند. ساجد خان ،کارگردان و مجری ممنوع الکار شده است. ویکاس بهل نامش از فیلمی که ساخته کاملا حذف و پروژه را تهیه کننده در مراحل فنی به سرانجام رساند.نانا پاته کار بازیگر نقش های منفی در سینمای هند است.

 

منبع:دنیای تصویر انلاین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: