کد خبر: ۴۷۸۴۶۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از بارش برف و باران در اکثر محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد.

به گزارش شفاف، بهنام سعیدی سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در گفتگویی با اشاره به شرایط جوی امروز کشور اظهار کرد: امروز در اکثر محور‌های استان‌های زنجان، قزوین، لرستان، محور‌های شاهین دژ- تکاب، سردشت- مهاباد، سردشت- پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، محور اسالم- خلخال در استان‌های اردبیل و گیلان، محور کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، محور‌های سقز- دیوان دره، سنندج- قروه شاهد بارش برف هستیم.

وی افزود: همچنین در شهر‌های اراک، ازنا، بروجرد، ساوه، و گردنه اسدآباد در استان همدان و ارتفاعات محور‌های کرج- چالوس، هراز و فیروزکوه شاهد بارش برف خواهیم بود.

سعیدی با اشاره به بارش باران در استان‌های البرز، تهران، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، سمنان، چهارمحال و بختیاری، قم، شهرستان سلفچگان و دامنه علی‎گودرز در استان لرستان تصریح کرد: باتوجه به شرایط جوی امروز، در محور اسالم-خلخال در استان‌های اردبیل و گیلان شاهد کولاک خواهیم بود.

سخنگوی سازمان مدیریت و بحران کشور با اعلام سقوط بهمن در محور کرج-چالوس در محدوده گاردریل‌های شماره ۱ و ۲ خاطرنشان کرد: پلیس راه و نیرو‌های امدادی جهت پاکسازی مسیر در محل حضور دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: