کد خبر: ۴۷۸۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲

سید فرید موسوى، نماینده جوان مردم تهران در مجلس شوراى اسلامى با مشاهده فیلم منتشر شده از سوى اهالى روستاى اوزون تپه بومهن مبنى بر قطعى پیوسته برق و گاز و برودت شدید هوا پس از مکالمه تلفنى با چند تن از شهروندان واستماع اوضاع وخیم آن منطقه براى پیگیرى بیشتر ساعت ٢ بامداد شب گذشته خود را به روستاى اوزون تپه رساند و در میان اهالى روستا حاضر شد.

به گزارش شفاف، سید فرید موسوى، نماینده جوان مردم تهران در مجلس شوراى اسلامى با مشاهده فیلم منتشر شده از سوى اهالى روستاى اوزون تپه بومهن مبنى بر قطعى پیوسته برق و گاز و برودت شدید هوا پس از مکالمه تلفنى با چند تن از شهروندان واستماع اوضاع وخیم آن منطقه براى پیگیرى بیشتر ساعت ٢ بامداد شب گذشته خود را به روستاى اوزون تپه رساند و در میان اهالى روستا حاضر شد.

سید فرید موسوى در این بازدید شبانه که تا بامداد به طول انجامید، طی تماس‌هایى با معاون عمرانى استاندار تهران ، بخشدار بومهن و سایر مسئولین شهرستان خواستار حضور شبانه آن ها در روستاى اوزون تپه و رفع مشکل در اسرع وقت شد.

مسوولین مربوطه به درخواست این نماینده مجلس در محل حضور یافتند و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حل فوری مشکلات منطقه ظرف یکی دو روز آینده انجام شد.

 

\ماجرای حضور شبانه نماینده جوان در بومهن

منبع: برنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار