کد خبر: ۴۷۸۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳

شهرداری لواسان امروز (دوشنبه) اطلاعات تکمیلی را درباره ساخت و ساز یک ویلا منتسب به یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این شهر برای خبرگزاری جمهوری اسلامی ارسال و جزییات بیشتری را در این زمینه ارایه کرد.

به گزارش شفاف، شهرداری لواسان امروز (دوشنبه) اطلاعات تکمیلی را درباره ساخت و ساز یک ویلا منتسب به یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این شهر برای خبرگزاری جمهوری اسلامی ارسال و جزییات بیشتری را در این زمینه ارایه کرد.

به دنبال بازتاب های رسانه ای موضوع ساخت و ساز یک ویلا منتسب به «سیده فاطمه حسینی» نماینده مردم تهران در مجلس در یکی از محله های لواسان واقع در شمال استان تهران، معاون شهرسازی و عمران شهرداری لواسان گفته بود: «بررسی های اولیه نشان می دهد پروانه ساخت پلاک ثبتی 19.792 که در رسانه ها مطرح شده به نام ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) صادر شده است».

اطلاعات ارسالی امروز این شهرداری حاکیست: در تاریخ 93/2/7 آقای سید هانی میرمحمدی با وکالت کاری مورخ 93/1/31 از سوی ستاد اجرایی، درخواست پروانه ساختمانی خود را به شهرداری ارایه کرده است.

در ادامه توضیحات شهرداری لواسان آمده است: بر اساس این درخواست، شهرداری در سال 1395 پروانه را به نام مالک واقعی (ستاد اجرایی) صادر کرد و این در حالی است که برابر اسناد ارائه شده ستاد اجرایی در سال 1394 سند انتقال اجرایی به نام آقایان سید هانی، سید هادی میر محمدعلی و خانم سیده فاطمه حسینی تنظیم شده است.

مسئولان شهرداری لواسان در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا که باوجود انتقال ملک چرا پروانه به نام ستاد صادر شده؟ اعلام کردند: ستاد، ملک را فروخته و وکالت به نامشان(خریداران) زده؛ اما چون سند به نامشان نشده، به نام ستاد، پروانه صادر شده است.

این مسئولان گفتند: در عین حال شهرداری لواسان آمادگی دارد در صورت هرگونه ابهام پاسخ های لازم را ارائه کند.
لَواسان یکی از شهرهای شهرستان شمیرانات در شمال استان تهران و مرکز بخش لواسانات به شمار می رود که از مناطق خوش آب و هوا محسوب می شود و همواره رشد ساخت و سازها در این منطقه مورد انتقاد بوده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: