کد خبر: ۴۷۸۸۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹

قطعه «روسری آبی» به خوانندگی و آهنگسازی علی زندوکیلی و شعری از داوود غلامی و با تنظیم مجتبی ابوالقاسم‌پور در تاریخ ۵ بهمن منتشر می‌شود.

به گزارش شفاف، قطعه «روسری آبی» به خوانندگی و آهنگسازی علی زندوکیلی و شعری از داوود غلامی و با تنظیم مجتبی ابوالقاسم‌پور در تاریخ ۵ بهمن منتشر می‌شود.

علی زندوکیلی در تدارک کنسرت مشهد

محمود شبیری مدیربرنامه های علی زندوکیلی درباره برنامه‌های ماه آینده این خواننده موسیقی پاپ به خبرنگار صبا اظهار کرد: باتوجه به نزدیک شدن به ایام فاطمیه همه کنسرت‌های علی زندوکیلی از اواخر بهمن و اسفند در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

وی همچنین از انتشار تازه‌ترین قطعه علی زندوکیلی خبر داد و گفت: قطعه «روسری آبی» به خوانندگی و آهنگسازی علی زندوکیلی و شعری از داوود غلامی و با تنظیم مجتبی ابوالقاسم‌پور در تاریخ ۵ بهمن منتشر می‌شود.

مدیربرنامه های علی زندوکیلی در پایان درباره دلایل لغو کنسرت این خواننده در مشهد اینگونه توضیح داد: اجرای مشهد به دلیل مسایل پیش بینی نشده‌ای لغو شد و امیدواریم به زودی اجرای تازه‌ای را در مشهد برای خراسانی‌های هنردوست برگزار کنیم.

کنسرت علی زندوکیلی در تاریخ ۲۳ و ۲۴ دی ماه به دلایلی نامعلوم که محمدرضا محمدی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی آن را مربوط به حوزه کاری خود و مشکلات فنی دانست در چهار سانس لغو شد.

 

منبع:خبرگزاری صبا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: