کد خبر: ۴۷۸۹۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲

اگر دنبال ” ترین ها ” در اقتصاد کشور باشیم بدون شک کره جنوبی یکی از بد عهدترین هایی است که هرگز نمی شود روی آنها حساب کرد.

نبض بازار کره گرفته شد

به گزارش شفاف، نام کره جنوبی همیشه یادآور محصولاتی است که علیرغم بازار خوبشان در ایران همیشه رفیق پر کلکی هستند که مترصد گل آلود شدن آبند تا از کلاه آن نمدی برای دست یافتن به منافع تمام نشدنیشان درست کنند.

ال جی و سامسونگ که بازار لوازم خانگی ایران را در قرق خویش دارند همواره با فراز و نشیب بازار موجی از افزایش قیمتها و کمبود عرضه به راه می اندازند و سرمایه ی مردمی را که یکی از بزرگترین خریداران این شرکتها در آسیا هستند از جیبشان خارج می کنند تا تبلیغات پر زرق و برق تری داشته باشند.

اگر دنبال ” ترین ها ” در اقتصاد کشور باشیم بدون شک کره جنوبی یکی از بد عهدترین هایی است که هرگز نمی شود روی آنها حساب کرد.

اولین هایی که واردات نفت از ایران را به صفر رساندند، اولین هایی که تعرفه های سنگین برای معدود صادرات ایران به کشورشان داشتند و قس علی هذا.

در این شماره هفته نامه نبض بازار با نیم نگاهی به چرایی پیشرفت کره جنوبی به سراغ روابط اقتصادی کشورمان با چشم بادامی ها رفته تا کنکاش دقیقی روی مراودات چندین ساله ی دو کشور داشته باشد.

مهمترین موضوعاتی که در شماره ی سی و هشتم هفته نامه ی نبض بازار مطالعه می کنید عبارتند از ؛

ایران و کره جنوبی از گذشته تا حال

از احتکار کردن تا بدهکار کردن

۲۰ سال مراودات اقتصادی با کره

ضد و نقیضهای ماندن و رفتن شرکتهای کره ای از ایران

چرا کره ، کره شد؟

برای دریافت فایل نبض بازار کلیک کنید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار