کد خبر: ۴۷۹۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
عضو هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:

عیسی امامی عضو هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران طی سفری به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی منابع، مصارف و مطالبات بانکی، از دوایر ستادی و شعب استان قزوین بازدید کرد.

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ارزیابی آمار عملکرد شعب استان در حوزه جذب منابع و بازاریابی، کنترل بهینه مصارف، بررسی پتانسیل های موجود در هر شعبه و ارزیابی عملکرد استان در اجرای طرح های مختلف از اهداف این بازدید ها بود.

عضو هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، در جلسه گردهمایی با روسای شعب و دوایر ستادی استان ضمن بررسی دفاتر راهبرد و بازاریابی بیان داشت: با اعطای مجوز رسمی فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران توسط بانک مرکزی باید شاهد حضور پررنگ این بانک در عرصه های مختلف اقتصادی و درخشش بیشتر چراغ بانکداری اسلامی در کشور باشیم.
وی آشنایی با پتانسیل های منطقه تحت پوشش هر شعبه، تسلط کامل بر آمارها و ارقام مرتبط با نظام بانکی و استفاده از اساتید، کارشناسان و متخصصان حوزه بانکی را راهگشای رسیدن به اهداف برشمرد و اضافه کرد کلیه کارکنان باید در ارزیابی شبکه بانکی کشور دیدگاه روشن و شفافی را عرضه کنند.
امامی، آمارهای صحیح را پایه و اساس تصمیم گیری صحیح و به روز نبودن آمارها و نبود مرجع واحد در این زمینه را یک آفت برشمرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار