کد خبر: ۴۷۹۴۸۷
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶

رپورتاژ آگهی یکی از شیوه های بسیار خوب و موثر در تبلیغات وب سایت ها می باشد و از اهمیت بسیار بالایی جهت تبلیغات موثر و بهبود سئوی سایت، برخوردار است. ما در ادامه این مقاله ضمن معرفی رپورتاژ آگهی، شما را با میزان اهمیت رپورتاژ آگهی در سئو و بهینه سازی سایت آشنا خواهیم کرد.

رپورتاژ آگهی چیست؟ 

رپورتاژ به معنای گزارش است و رپورتاژ آگهی در واقع در اصطلاح معمول به یک محتوای تبلیغاتی گفته می شود که برای معرفی یک برند، وب سایت و خدمات و محصولات در سایت های معتبر قرار گرفته و به وب سایتی که تبلیغ آن صورت می گیرد، لینک داده شده است. به این نوع لینک هم بک لینک گفته می شود. روند کار به این صورت است که یک سایت معتبر و پربازدید، مقاله یا مطلبی را در مورد وب سایت شما، کارتان، محصولات و خدمات تان در وب سایت خود قرار می دهد و متن قرار داده شده را به وب سایت شما لینک می کند. پس از انجام این کار، هر بازدیدکننده ای که این مقاله یا محتوای تبلیغاتی را در مورد وب سایت شما مطالعه کند، در صورتی که تبلیغ مربوطه و کارتان برایش جذاب باشد، می تواند بر روی لینک کلیک کرده و وارد وب سایت شما شود. شما از این راه می توانید بازدید کننده بیشتری را جذب کرده و در طولانی مدت به یک برند تبدیل شوید و خود برای دیگر وب سایت ها، رپورتاژ آگهی منتشر کنید و از این راه هم کسب درآمد کنید.  

آشنایی با رپورتاژ آگهی

اهمیت رپورتاژ آگهی در سئو سایت

حال باید به این سوال پاسخ دهیم که رپورتاژ آگهی چه اهمیتی در سئوی سایت شما داشته و چگونه می تواند به شما کمک کند؟ البته در بخش قبل به طور مختصر اشاره ای به این موضوع کردیم، اما در این جا اجازه دهید، کمی دقیق تر به این موضوع بپردازیم. اگر به طور مبتدی در زمینه سئو کار می کنید، شاید این موضوع را ندانید که یکی از روش ها یا بهتر بگوییم معیارهای رتبه بندی سایت ها توسط گوگل، تعداد بک لینک هایی است که برای این وب سایت ها در نظر گرفته شده است. این بدان معنا هست که هر چه تعداد سایت های معتبر بیشتری، رپورتاژ آگهی شما را در وب سایت شان قرار دهند، رتبه شما در گوگل کاهش پیدا کرده و می توانید زودتر به یک برند مشهور تبدیل شوید. همین موضوع باعث می شود سئوی سایت شما بهبود پیدا کرده و علاوه بر این قادر خواهید بود، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید.

نحوه رتبه دهی گوگل به بک لینک های رپورتاژی

حالا بیایید با نحوه رتبه بندی سایت ها توسط گوگل آشنا شویم. همان طور که گفتیم یکی از فاکتورهای اصلی رتبه بندی سایت ها، تعداد و نوع رپورتاژ های آگهی یک سایت می باشد. اما کار به همین سادگی ها هم نیست؛ چرا که اغلب وب سایت ها با پرداخت هزینه به وب سایت های معتبر، از آن ها می خواهند که به سایت شان بک لینک دهند و این روش از نظر گوگل تقلب محسوب شده و فضای رقابت سالمی را ایجاد نمی کند. برای درک بیشتر این موضوع به این مثال توجه کنید: برای مثال من به شما می گویم، کیفیت خدمات و محصولات یک سایت خاص بسیار خوب است و به شما پیشنهاد می کنم که از محصولات آن سایت خریداری کنید. در وهله اول شما شاید ترغیب شوید تا این کار را بکنید. اما اگر خوب دقت کنید، این امکان وجود دارد که آن وب سایت خاص، در ازای تبلیغی که من برایش می کنم، وجهی به من بپردازد و تبلیغ من کاملا دروغین و براساس هزینه ای که دریافت می کنم، باشد. خوب این اصلا خوب نیست. به همین خاطر گوگل در این موضوع بسیار حساس است. اما با همه این ها باید عرض کنیم که گوگل هنوز راهکار خوبی برای تشخیص بک لینک های دروغین ندارد، لذا می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که هنوز هم روش رپورتاژ آگهی، یکی از بهترین روش های بهبود سئوی سایت می باشد.

خرید بک لینک های رپورتاژی

شما با خرید بک لینک از یک سایت معتبر می توانید، به بهبود سئوی خود کمک کنید. برای مثال می توانید به یک وب سایت معتبر هزینه ای را پرداخت کرده و در ازای آن، لینک وب سایت شما در بخش تبلیغات آن وب سایت یا دیگر بخش های سایت قرار می گیرد. البته این روش به اندازه بک لینک هایی که به صورت رپورتاژ آگهی و در یک مقاله قرار می گیرند، موثر نیست؛ چرا که بیشتر به بک لینک های داخل یک مطلب از سایت، اهمیت می دهند و آن را معتبر می دانند. در صورتی که از بک لینک به تنهایی استفاده می کنید، شاید خیلی سریع نتیجه بگیرید، اما از زمانی که این کار را متوقف کنید، به سرعت رتبه شما افزایش یافته و افت خواهید کرد.

از چه وبسایتی رپورتاژ آگهی و یا بک لینک بخرید ؟

آژانس رسانه ای تسمینو برترین مجری رپورتاژ آگهی در رسانه های خبری فارسی میباشد و تاکنون توانسته است با بیش از 1000 استارت آپ و یا وبسایت همکاری کند و رپورتاژ آگهی آنان را در معتبر ترین رسانه ها منتشر نماید. اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی ارزان را دارید میتوانید از طریق وبسایت تسمینو اقدام به خرید نمایید که با قیمت های بسیار عالی نسبت به دیگران و همچنین مشاوره های رایگان در این زمینه به شما کمک بسزایی خواهد نمود.

آشنایی با رپورتاژ آگهی

با ویژگی های تسمینو آشنا شوید

برای ثبت سفارش رپورتاژ آگهی و یا مشاهده لیست رسانه ها در تسمینو میبایست ابتدا در وبسایت تسمینو ثبت نام نموده و سپس اقدام به ایجاد کمپین نمایید و پس از ثبت کمپین و ارسال محتوا تیم تسمینو سفارش شما را در تاریخ های درخواستی در رسانه های مورد نظر انتشار خواهد داد که از مهمترین ویژگی های پنل هوشمند تسمینو میتوان به موارد زیر نام برد :

  • ایجاد کمپین برای هر رسانه
  • مدیریت کمپین و تنطیم نمودن تاریخ انتشار
  • مشاهده لیست رسانه ها بر اساس دسته بندی و رتبه
  • پشتیبانی بصورت تلفنی و تیکتینگ
  • و بسیاری از امکانات دیگر ...

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: