کد خبر: ۴۸۰۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
رئیس سازمان تعزیرات:

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مردم‌ از دولت توقع مدیریت بازار را دارند تا جایی که‌ مشکلات‌ معیشتی مردم به سامان شود و قاعدتاً سازمان ‌تعزیرات، بازوی برخوردی و کنترلی دولت دراین‌حوزه است.

به گزارش شفاف به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری ورئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با استاندار کرمان، گفت: شرایط یک سال گذشته ما در حوزه اجرایی و میدانی، یک سال پرکار بود که در استان ها با همراهی استانداران سراسر کشور این تلاش ها به ثمر نشسته است.

وی افزود: سازمان تعزیرات در تلاش است که با همراهی همه دستگاه های همکار خصوصاً استانداران، مدیریت بازار در حوزه وظایف سازمان بروز و ظهور بیشتری داشته باشد.

انصاری تاکید کرد: مردم‌ از دولت توقع مدیریت بازار را دارند تا جایی که‌ مشکلات‌ معیشتی مردم به سامان شود و قاعدتاً سازمان ‌تعزیرات، بازوی برخوردی و کنترلی دولت در این‌حوزه است.

محمد جواد فدائی استاندار کرمان در این دیدار، یکی از دو مشکل اصلی و عمده مردم را گرانی برشمرد و تصریح کرد: دولت با همه توان در تامین‌کالاهای اساسی در تلاش است و هماهنگی در نرخ گذاری بین دستگاه های مرتبط در تنظیم ‌بازار موثرتر است.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت اعلام نرخ رسمی کالاهای مصرفی مردم در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در معرض دید مردم، اظهار داشت: این ‌نرخ گذاری هدفمند باعث کاهش سوء استفاده در بازار می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: