کد خبر: ۴۸۰۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶

در این مقاله قصد داریم با نگاهی به سالن های عقد، شما را با مزایا و اهمیت بیش از پیش این سالن ها آشنا نماییم. سالن هایی زیبا و در عین حال لاکچری که با استفاده از بهترین و به روز ترین دکوراسیون های داخلی و چیدمان های اروپایی شما را در برگزاری مراسمی دلخواه همراهی می نمایند.

سالن عقد شیک در تهرانپارس

بدیهی است که امروزه شاهد شمار بسیار زیادی از انواع سالن عقد می باشیم. سالن هایی که با الهام گرفتن از سبک های متفاوت و پیروی از دیزاین ها و چیدمان های به روز و اروپایی شما را در برگزاری مراسمی زیبا و دلخواه همراهی می نمایند. مراسمی که اگر چه بیانگر سنت زیبا و مقدس ازدواج می باشد، اما تا حدودی بیانگر روحیات و خلق و خوی شما نیز می باشد.

همان طوری که می دانید، ازدواج و نکاح از دیرباز تا کنون مقدس ترین و مهم ترین مراسم می باشد. مراسمی که خبر از پیوندی عاطفی و عمیق می دهد. پیوندی که نه تنها نشان دهنده ی عشق و شروع زندگی جدید و عاشقانه می باشد، بلکه مظهر سنتی دیرینه و نیک نیز می باشد. پیوندی که بدون شک مهم ترین و خاطره انگیز ترین لحظه زندگی تمامی افراد می باشد. حسی شیرین و تکرار نشدنی که برای همیشه در یاد و خاطر زوج ها می ماند.

همین مسئله سبب گشته تا امروزه شاهد شمار بسیار زیادی از انواع سالن عقد و دفتر ازدواج باشیم که با ارائه خدماتی ویژه و در نظر گرفتن سلایق زوج ها، نه تنها منجر به بر پایی مراسمی دلخواه و باب میل آن ها می شود، بلکه موجب جلب رضایت و افزایش احساس خوشنودی بیش از پیش آن ها نیز می شود. دفاتر ازدواجی که بسته به درخواست و سلیقه شما، با ارائه پکیج هایی خاص، آفر هایی خلاقانه و به طور کلی پشتیبانی از تمامی سلایق و روحیات، موجب شیرینی بیش از پیش این تاریخ و مراسم می شوند.

سالن عقد هایی که در ادامه به شرح جامعی از انواع آن ها و مهم ترین فاکتور ها در انتخاب آن ها خواهیم پرداخت!

 

هر آنچه می باید در انتخاب سالن عقد بدان توجه نمایید!

  • برخورداری از دکوراسیونی شیک و امروزی

بدیهی است که نحوه چیدمان، اکسسوری های به کار رفته و به طور کلی دیزاین و معماری داخلی سالن عقد و سفره عقد موثر ترین و اصلی ترین فاکتور در انتخاب سالنی مناسب می باشد. همان طوری که پیش تر اشاره کردیم، امروزه شاهد شمار بسیار زیادی از انواع سالن های عقد می باشیم که با طراحی هایی متفاوت، حق انتخاب بیشتری را در اختیار زوج ها قرار داده اند. سالن هایی که از جمله محبوب ترین و مورد استقبال ترین آن ها می توان به سالن عقد مدرن و سالن عقد لاکچری اشاره کرد. سالن هایی که در عین پیروی از متد های نوین و اروپایی، با استفاده از اکسسوری هایی مناسب و هوشمندانه و از همه مهم تر توجه به روان شناسی رنگ ها، نه تنها جلوه ای لاکچری و لوکس به مراسم شما می بخشند، بلکه منجر به افزایش شکوه و عظمت جشن شما نیز می شوند.

سالن هایی متنوع با چیدمان ها و دیزاین های داخلی متفاوتی که نه تنها حق انتخاب بیشتری را در اختیار زوج ها قرار می دهند، بلکه باب میل تمامی سلایق می باشند و از این رو موجب رضایتمندی و افزایش اطمینان خاطر در افراد نیز می شوند.

  • محدوده جغرافیایی

بدون شک یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب سالن عقد، توجه به موقعیت جغرافیایی سالن می باشد. زیرا دسترسی به سالن های زیبایی، آتلیه ها، رستوران ها و از همه مهم تر نزدیک بودن به محل زندگی عروس و داماد و مهمانان و به طور کلی توجه به محدوده جغرافیایی آن، مهم ترین و اصلی ترین عامل در انتخاب سالن عقد می باشد.

  • مقدار ظرفیت سالن

از دیگر نکاتی که در انتخاب سالن عقد مناسب باید بدان توجه نمایید، تعداد مهمانان و تناسب آن با ظرفیت سالن می باشد.

  • خدمات ارائه دهنده

خدمات ارائه دهنده از دیگر فاکتور هایی می باشد که در انتخاب سالن عقد مناسب باید به آن توجه نمایید. خدماتی مانند نورپردازی، نحوه پذیرایی، سفره آرایی، گل آرایی و... که نه تنها منجر به زیبایی بیش از پیش مراسم شما می شوند، بلکه عاملی موثر درشیرینی جشن و خاطره انگیز شدن این مراسم نیز می شوند.

  • برخورداری از قابلیت جای پارک مناسب

بدون شک از دیگر نکاتی که در انتخاب سالن عقد دلخواه باید به آن توجه نمایید، برخورداری از قابلیت جای پارک و محدوده ی کافی و مناسب می باشد. بدیهی است که همواره یکی از دغدغه های افراد در مراسم های عقد یافتن جای پارکی مناسب و در نتیجه رسیدن به موقع و سر وقت به مراسم عقد می باشد. از این رو توجه به محدوده قرار گیری و جای پارک از دیگر نکاتی است باید در انتخاب سالن عقد به آن توجه نمایید.

اینستاگرام سالن عقد خاطره daftar.ezdevaj@

تلفن های تماس سالن عقد خاطره :09121190250 - 09391190250 - 02177939782

آدرس سایت سالن عقد خاطره: http://www.salonaghd.ir

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: