کد خبر: ۴۸۰۱۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶

عضو فراکسیون امید گفت:اروپایی ها نمی توانند هیچ شرطی را برای کشورمان تعیین کنند؛چرا که این جزو تعهدات برجامی آنها بوده است.

به گزارش شفاف، عضو فراکسیون امید گفت:اروپایی ها نمی توانند هیچ شرطی را برای کشورمان تعیین کنند؛چرا که این جزو تعهدات برجامی آنها بوده است.

مصطفی کواکبیان با اشاره به پیش شرط اروپایی ها برای به اجرا در آمدن spv گفت: اروپایی ها نمی توانند هیچ شرطی را برای کشورمان تعیین کنند؛چرا که این جزو تعهدات برجامی آنها بوده است.

وی در ادامه افزود: اما آنها می توانند مانند خیلی از کشورها توصیه هایی برای مراودات بانکی در بحث اف ای تی اف داشته باشند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: 2لایحه اف ای تی اف که به تصویب رسیدند و اما لوایح دیگر هم در مجمع تشخیص مصلت هستند و معتقدم این لایحه ها هم تصویب شوند.

کواکبیان در بخش دیگری از گفت و گوی خود تصریح کرد: اروپایی ها نمی توانند در امورات کشورمان دخالت کنند و بگویند این کارها را باید انجام دهید.

در روزهای گذشته کانال ویژه مالی از سوی برخی از کشورهای اروپایی از قبیل آلمان، فرانسه و انگلیس به ثبت نهایی رسید و مقرر شده بودکه با این مصوبه مراوداتی بین جمهوری اسلامی ایران و اروپایی ها انجام بگیرد اما پس از ثبت آن غربی ها اعلام کردند برای به اجرا در آمدن کانال ویژه مالی شرط هایی تعیین کردند.

 

منبع: خانه ملت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: