کد خبر: ۴۸۰۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان گفت: پسر 22 ساله خشمگین به علت سابقه بیماری روحی و روانی، مادر و 2 خواهر خود را در شهر "دبیران" فارس به قتل رساند.

به گزارش شفاف، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان گفت: پسر 22 ساله خشمگین به علت سابقه بیماری روحی و روانی، مادر و 2 خواهر خود را در شهر "دبیران" فارس به قتل رساند.

سرهنگ کاووس محمدی دوشنبه 15 بهمن به خبرنگاران گفت: صبح امروز گزارش وقوع یک فقره قتل در شهر دبیران از توابع استان فارس به ماموران پاسگاه انتظامی آن شهر اعلام شد.

او با بیان اینکه بلافاصله ماموران به محل عزیمت و قاتل را دستگیر کردند، گفت: پس از بررسی صحنه جرم و آثار و علائم موجود، قاتل 22 ساله به قتل مادر و 2 خواهر خود با استفاده از یک شیء فلزی اقرار کرد و پس از طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: برابر بررسی‌های اولیه احتمالا بیماری روحی و روانی قاتل انگیزه اصلی قاتل بوده است اما نتیجه نهایی توسط پزشکی قانونی اعلام می شود.

محمدی از خانواده‌ها درخواست کرد که مشکلات و اختلافات خود را قبل از تبدیل شدن به مشکل لاینحل، از طریق مراجعه به روانشناسان و مشاوران و مددکاران اجتماعی حل و فصل کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار