کد خبر: ۴۸۰۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
در جلسه شورای عالی اصلاح طلبان صورت گرفت؛

اعضای شورای عالی اصلاح طلبان از برخورد منفعلانه اتحادیه اروپا درماه های اخیر در قبال ایران انتقاد کردند. انتقاد اصلاح طلبان از رفتار منفعلانه اتحادیه اروپا در قبال ایران

به گزارش شفاف، جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به ریاست محمدرضا عارف رئیس این شورا برگزار و آیین‌نامه‌ کارگروهای تخصصی این شورا به تصویب اعضای این شورا رسید.

کارگروه راهبردها، سیاست ها ،برنامه ها و مواضع و کارگروه ارتباطات و رسانه و کارگروه پایش،ارزیابی و داوری از جمله این کارگروه‌ها هستند.

دراین جلسه همچنین اعضای شورای عالی ضمن گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر ضرورت آسیب شناسی عملکرد چهاردهه گذشته با هدف ارتقا و کارامدی نظام و بررسی میزان تحقق اهداف و آرمانهای انقلاب تاکید کردند.

همچنین اعضای شورای عالی اصلاح طلبان با مرور مهمترین تحولات داخلی و بین المللی با اشاره به ثبت کانال ویژه مالی اروپا از سوی اتحادیه اروپا ضمن انتقاد از برخورد منفعلانه اتحادیه اروپا درماه های اخیر بر ضرورت عملیاتی شدن تمام وعده های اتحادیه اروپا تاکید کردند.

اعضای این شورا از برخی مواضع جریانات سیاسی و رسانه ها نسبت به دستگاه دیپلماسی کشور انتقاد کردند و خواستار همراهی همه جریانات و نخبگان با متولیان راهبری سیاست خارجی کشور حول محور منافع ملی شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: