کد خبر: ۴۸۰۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹

وزارت خارجه ارمنستان اعلام کرد، «نیکول پاشینیان» نخست‌وزیر این کشور اواخر ماه فوریه (اوایل اسفند) برای گفت‌و‌گو درباره روابط دوجانبه به تهران سفر می‌کند.

به گزارش شفاف، مقام‌های ارمنستانی از تعیین نهایی زمان سفر نخست‌وزیر این کشور به ایران برای آخر ماه فوریه(اوایل اسفند ماه) خبر دادند.

بنا بر گزارش پایگاه «آرمن پرس» سخنگوی وزارت خارجه ارمنستان اعلام کرد که زمان نهایی سفر «نیکول پاشینیان» نخست‌وزیر این کشور به ایران اواخر ماه فوریه (اوایل اسفند) تعیین شده است.

«آنا نقدالیان» در نشست خبری امروز سه شنهب در وزارت خارجه ارمنستان همچنین به خبرنگاران گفت که به زودی اطلاعات و جزویات بیشتری درباره سفر نخست‌وزیر این کشور به ایران اعلام خواهد شد.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی ارمنستان افزود: «من هنوز نمی‌توانم درباره جزئیات بیشتر در خصوص دستورکار (سفر پاشینیان) صحبتی بکنم اما در جریان این سفر درباره مسائل دوجانبه موجود در روابط دو کشور دوست صحبت خواهد شد».

پاشینیان که 18 آذرماه توانست در انتخابات پیش از موعد پارلمانی ارمنستان پیروز و نخست‌وزیر این کشور شود، در سخنرانی‌های مختلف بر روابط خوب کشورش با ایران و لزوم تداوم این روابط تاکید کرده است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: