کد خبر: ۴۸۰۲۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: سازمان حج و زیارت سعی دارد تا بسته‌های زیارتی مناسبی را در ایام نوروز با حداقل افزایش قیمت برای مشتاقان زیارت عتبات عالیات فراهم کند.

به گزارش شفاف، علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگویی در خصوص سفرهای نوروزی عتبات عالیات اظهار کرد: بسیاری از افراد علاقه‌مند هستند که لحظه تحویل سال نو در حرم‌های مطهر در عراق باشند، به همین دلیل سازمان حج و زیارت سعی دارد تا بسته‌های زیارتی مناسبی را در ایام نوروز برای مشتاقان زیارت عتبات عالیات با حداقل افزایش قیمت فراهم کند.

وی در خصوص این افزایش قیمت‌ها افزود: به دلیل علاقه ایرانیان به زیارت حرم‌های مطهر ائمه (ع) در ایام نوروز، قیمت هتل‌ها در کشور عراق یک درصدی افزایش خواهد یافت.

رئیس سازمان حج  و زیارت تصریح کرد: امیدورایم بتوانیم این افزایش قیمت را در بحث مسکن و نرخ پرواز‌ها مدیریت کنیم تا افزایش قیمت چندانی نداشته باشند.

 

رشیدیان افزود: معمولا در نوروز حتی در سفرهای داخلی هم افزایش نسبی قیمت‌ها وجود دارد، اما سعی داریم تا با همکاری مسئولان حوزه حمل و نقل خدمات مناسبی را بدون افزایش قیمت به زائران ارائه دهیم.

رئیس سازمان حج و زیارت در مورد بسته‌های نوروزی تشریح کرد: این بسته‌ها از ۲۶ اسفند تا ۸ فروردین ماه اجرایی می‌شود و همچنین به مناسبت دهه فجر، پیش ثبت نام‌ عتبات نوروزی تا ۲۲ بهمن ماه تمدید شد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: