کد خبر: ۴۸۰۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳

استقلال با این پیروزی 28 امتیازی شد و در رده پنجم جدول باقی ماند. پیکان هم در اولین تجربه سرمربیگری حسین فرکی شکست سنگینی را پذیرفت.

به گزارش شفاف، با توقف سپاهان برابر نفت آبادان و هم‌چنین شکست پدیده برابر پرسپولیس، استقلال تهران این فرصت را دارد با شکست پیکان در بازی خارج از خانه فاصله‌اش با سایر مدعیان را کم کند. آبی پوشان که در نقل و انتقالات زمستانی بازیکنان داخلی و خارجی خوبی را به لیستشان اضافه کردند، به دنبال این هستند نیم فصل رویایی را سپری کرده و با پشت سر گذاشتن رقیبان خود به خواسته هواداران جامه عمل بپوشانند.

از طرفی دیگر پیکان هم در نیم فصل حسین فرکی را به عنوان جایگزین مجید جلالی انتخاب کرد و به دنبال کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم است. استقلال با این پیروزی 28 امتیازی شد و در رده پنجم جدول باقی ماند. پیکان هم در اولین تجربه سرمربیگری حسین فرکی شکست سنگینی را پذیرفت.

استقلال ترسناک شفر، پیکان را چهارتایی کرد

ترکیب پیکان: وحید شیخ‌ویسی, مگنو باتیستا (-76 محمد قاضی), عیسی آل‌کثیر, ابوالفضل ابراهیمی(46- سامان نریمان‌جهان), فراز امامعلی, مهدی مومنی(67- مارکو ووکوسویچ), آرمان قاسمی, سجاد مشکل‌پور, حجت حق‌وردی, علی حمودی و امیرحسین کریمی

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، محمد دانشگر، امید نورافکن(56- میلاد زکی‌پور)، روزبه چشمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان(71- گادوین منشا) ، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی (82 -ایسما گونکالوس) و وریا غفوری

شرح گل

استقلال یک پیکان صفر (دقیقه ۱۶- مرتضی تبریزی): محمد دانشگر مدافع تیم استقلال تهران از زمین خودی توپی را به پشت دفاع پیکان فرستاد و مرتضی تبریزی با کنترل توپ و سپس شلیک شوتی سر ضرب و زیبا گل اول را وارد دروازه شیخ ویسی کرد.

استقلال دو – پیکان صفر (۵۸- میلاد زکی پور): آبی پوشان تهرانی در یک ضد حمله فرصت بسیار خوبی برای رسیدن به گل دوم به دست آوردند. فرشید اسماعیلی پا به توپ تا پشت محوطه جریمه حرکت کرد و در ادامه پاس در عمقی را برای زکی پور ارسال کرد که این بازیکن با شوت زیبایی توپ را به قعر دروازه شیخ ویسی فرستاد و  اختلاف تیمش با پیکان را به عدد دو رساند.

استقلال سه – پیکان صفر (دقیقه ۸۳-اسماعیل گونسالوس): پیکانی‌ها در حمله فرصت داشتند که فاصله را به حداقل برسانند اما منشا در زمین خودی صاحب توپ شد و با پاس تک ضربی گونسالوس را صاحب موقعیت کرد. این مهاجم در اولین حرکت پا به توپش مدافع میانی حریف را از پیش رو برداشت و در ادامه شوتی به سمت دروزاه زد که توپ پس از برخورد به دفاع پیکان به تور بوسه زد.

لحظات حساس

دقیقه ۲۷- داریوش شجاعیان سانتر فنی‌ای را به داخل محوطه جریمه انجام داد و ضربه سر  خطرناک فرشید اسماعیلی در اختیار شیخ ویسی قرار گرفت.

دقیقه ۳۶- شوت محکم و کات دار فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه در اختیار گلر پیکان قرار گرفت.

دقیقه ۴۵+۱- پیکانی‌ها در یک ضد حمله صاحب موقعیتی از سمت راست زمین شدند. مهدی مومنی با گذر از آرمین سهرابیان در صحنه‌ای مشکوک توسط مهدی رحمتی سرنگون شد. اما در ادامه توپ به فراز امامعلی رسید و این بازیکن فرصت داشت دروازه خالی استقلال را باز کند که حضور به موقع دانشگر بر روی خط دروازه مانع از از به تعادل کشیدن نتیجه شد

دقیقه ۵۱- سامان نریمان جهان از پشت محوطه جریمه با پای چپ شوت خطرناکی را به سمت دروازه شلیک کرد که مهدی رحمتی آن را به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ۷۷- محمد قاضی در بدو ورودش به زمین مسابقه شوت محکمی را پای راست به سمت دروازه شلیک کرد که این موقعیت از کنار دروازه به بیرون رفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: