کد خبر: ۴۸۰۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
جشن تولد چهل سالگی/

علی علیزاده تحلیلگر سابق بی‌بی‌سی با انتشار پستی در فضای مجازی نوشت: جمهوری اسلامی جان بولتون را هم به روح‌الله زم تبدیل می‌کند.

به گزارش شفاف، حضور باشکوه مردم غیور و همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی خواب‌های شوم دشمنان این انقلاب و ملت را برای چهلمین سال پیاپی نقش بر آب می‌کند.

چندی پیش  بود که جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا در نشست گروهک مجاهدین خلق (منافقین) ادعا کرد که انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را نخواهد را دید، اما حالا ملت ایران با استحکام همچنان پرقدرت به راه خود ادامه می‌دهد و با حضور پررنگ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌کنند.

علی علیزاده تحلیلگر سابق شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی با انتشار توییتی در روز جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در صفحه شخصی از استیصال ابرقدرت‌ها در جشن انقلاب نوشت.

علیزاده در توییتر نوشت:

«جان بولتون ۱۱ماه پیش گفت جمهوری اسلامی جشن‌ ۴۰سالگیش را نخواهد دید. فکرش را بکن. چنان یک ابرقدرت را آزار داده‌ایم که رییس شورای امنیت ملیش از فرط استیصال مجبورست بلوف توخالی بزند و خیالیافی کند و خواب پنبه‌دانه ببیند. جمهوری اسلامی جان بولتون را هم به روح‌الله زم تبدیل می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار