کد خبر: ۴۸۰۴۰۶
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸

پیشکسوت آبی پوشان با بیان این که مقایسه تراکتورسازی و پیکان درست نیست اضافه کرد: پیروزی پر گل برابر پیکان نباید باعث بالارفتن توقع برابر تراکتورسازی شود.

به گزارش شفاف، تیم فوتبال استقلال در یکی از بهترین بازیهای فصل جاری اش موفق شد میزبانش پیکان را در هفته شانزدهم با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب کند.

محمد نوری پیشکسوت آبی پوشان  گفت: بازی خوبی از استقلال شاهد بودیم و این تیم آنقدر بر حریف برتری داشت که یک پیروزی بی حرف و حدیث به دست آورد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه روند خوبی که برای این تیم در اواخر نیم فصل اول شکل گرفته بود در نیم فصل دوم هم با این پیروزی تداوم پیدا کرد و این نتیجه باعث شد تا شخصیت حضور در کورس قهرمانی به تیم تزریق شود.

پیشکسوت آبی‌ها گفت: دیدار با تراکتورسازی را می‌توان حساس ترین بازی نیم فصل دوم این تیم دانست چون یک بازی ۶ امتیازی است که پیروزی در آن عبور از تراکتورسازی در جدول و رسیدن به جایگاه سوم است.

مدافع پیشین استقلال گفت: البته نباید پیروزی پر گل برابر پیکان این انتظار را ایجاد کند که تیم در تبریز هم صاحب یک پیروزی پر گل شود. قطعا بازی با تراکتورسازی نسبت به دیدار برابر پیکان بسیار متفاوت است و نباید تراکتورسازی را با پیکان مقایسه کرد.

نوری گفت: ما در حالی برابر پیکان در ورزشگاه خانگی این تیم بازی کردیم که هوادار بیشتری داشتیم و از این نظر بر تیم میزبان غالب بودیم. اما در تبریز شرایط اینگونه نیست و تراکتورسازی به نحو احسن از شرایط میزبانی‌اش استفاده خواهد کرد. 

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: استقلال به هارمونی خوبی رسیده و بازیکنان توانمندی در اختیار شفر هستند. خوشبختانه دست وی به اندازه کافی باز هست و ترافیک موجود در خطوط سه گانه آنقدر سنگین هست که رسیدن به ترکیب ثابت را برای همه بازیکنان دشوار کرده است.

نوری تصریح کرد: در این تیم هر بازیکنی از ترکیب اصلی بیرون بماند به سختی می‌تواند جایگاهش را دوباره پس بگیرد. بعنوان مثال طارق همام که بازیکن بسیار تعیین کننده‌ای بود، بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به سختی می‌تواند بار دیگر به ترکیب ثابت بازگردد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: