کد خبر: ۴۸۰۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
فرمانده لشکر عملیاتی۱۶ سپاه قدس گیلان:

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آمریکا جرأت حمله نظامی به ایران اسلامی را ندارد، گفت: پاسخ ایران به تهدیدات کوبنده خواهد بود.

به گزارش شفاف، سردار محمدعلی حق‌بین ظهر دوشنبه در آیین راهپیمایی۲۲ بهمن شهرستان مرزی بندر آستارا و در جمع راهپیمایان، اظهارکرد: حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی۲۲ بهمن حامل پیام بیعت با امام راحل، شهدا و آمادگی مقابله با آمریکای جنایتکار است.

وی با بیان اینکه اسرائیل قطعا نابود خواهد شد و این راهپیمایی نشان از شدیدترین وضعیت تحقیر آمریکا و اسرائیل است، گفت: آمریکا با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری در اوج تحقیر است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس گیلان با اشاره به ۴۰ سال ایستادگی ملت سرافراز ایران اسلامی، افزود: دشمنان ایران شدیدترین تحریم‌ها را اعمال کردند تا مردم کشورمان در راهپیمایی امروز شرکت نکنند اما مردم آمدند و بینی آمریکا را به خاک مالیدند.

سردار حق‌بین حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خارج از مرزها و شناخت به توطئه‌های دشمن را یادآورشد و بیان‌کرد: دشمن دور از مرزهای ایران اسلامی بوده و عقب نشینی کرده است.

وی در ادامه با تاکید بر وحدت شیعه و سنی به تلاش دشمنان برای ایجاد اختلاف و از بین بردن این وحدت اشاره و تصریح‌کرد: وحدت شیعه و سنی خنثی کننده توطئه‌های دشمنان بوده و در این برهه زمانی وجود اتحاد ملی ضروری است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس گیلان ادامه داد: تجربه انقلاب اسلامی ایران نشان داده ملتی که در مقابل نظام زور، سلطه، مقاومت و مبارزه کند قطعا به پیروزی می رسد.

وی با بیان اینکه آمریکا جرات حمله نظامی به ایران اسلامی را ندارد، گفت: کشور استکباری آمریکا توان چنین کاری را ندارد و پاسخ ایران به تهدیدات کوبنده خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: