کد خبر: ۴۸۰۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱

سرمربی رم با وجود کسب پیروزی برابر پورتو از نتیجه به دست آمده راضی نیست. با این حال به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به‌ گزارش ‌شفاف و ‌به نقل از اسکای اسپورت، رم در دیدار رفت برابر پورتو که در ایتالیا برگزار شد توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد.

دی فرانچسکو، سرمربی رم با وجود اینکه تیمش در این دیدار به پیروزی رسیده اما از نتیجه به دست آمده نیز راضی نیست. او در این باره بعد از این دیدار، گفت‌: این نتیجه تأسف آور است. باید بازی با نتیجه دو بر صفر به پایان می‌رسید. گلی که دریافت کردیم شرایط را برای ما در دیدار برگشت سخت‌تر کرد.

او در ادامه صحبت‌های خود، اضافه کرد: با وجود اینکه از نتیجه راضی نیستم اما از بازیکنان به خاطر تلاش‌های زیادی که از خود نشان دادند، تشکر می‌کنم. فرصت‌های زیادی را روی دروازه‌ حریف خلق کردیم و می‌توانستیم با نتیجه بهتری به پیروزی برسیم. گل عجیبی دریافت کردیم و نمی‌توانم به خاطر آن بازیکنان را سرزنش کنم. من از عملکرد شاگردانم لذت بردم.

هر دو گل رم را در این دیدار زانیلو به ثمر رساند. دی فرانچسکو، به این ستاره جدید تیمش اشاره کرد و در این رابطه، گفت‌: اجازه بدهید که از ستاره این بازی تشکر ویژه‌ای داشته باشیم. زانیلو می‌تواند پیشرفت زیادی در رم داشته باشد. او از توانایی‌های بالایی در بازی با سر برخوردار است. این بازیکن بسیار با استعداد است و با تمرکز بسیار بالایی که در این دیدار داشت وظایفش را به خوبی انجام داد.

دی فرانچسکو در پایان به سیستمی که در این بازی از آن بهره برده بودند، اشاره کرد و گفت‌: ما در این بازی از سیستم ۴-۳-۳ استفاده کردیم و بازیکنان وظیفه خود را به خوبی انجام دادند. در دیدار برگشت هم به دنبال پیروزی هستیم. بدترین اشتباه این است که در زمین رم به دنبال دفاعی بازی کردن و کسب تساوی باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: