کد خبر: ۴۸۰۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
سرمربی استقلال خوزستان:

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل پرسپولیس ضد فوتبال و دفاعی بازی نخواهیم کرد و هدفمان کسب امتیاز در این دیدار است.

به گزارش شفاف، کریم بوستان در خصوص دیدار روز پنجشنبه استقلال خوزستان برابر پرسپولیس تهران از هفته هجدهم لیگ برتر گفت: بازی سختی برابر پرسپولیس خواهیم داشت. قرمزپوشان یک تیم بزرگ هستند و همیشه با حمایت هوادارانشان توانسته اند نتایج خوبی کسب کنند.

وی تاکید کرد: ما در دو بازی گذشته برابر ماشین سازی تبریز و پدیده مشهد عملکرد قابل قبولی داشتیم و حتی می توانستیم به گل هم دست پیدا کنیم اما متاسفانه بدشانسی دست از سر تیم ما بر نمی دارد. در این دو دیدار می توانستیم در دقایق پایانی شکست را با تساوی عوض کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه گفت: بجز سه بازیکن ما، بقیه نفرات حاضر در استقلال خوزستان شاید برای اولین بار باشد که در ورزشگاه آزادی بازی خواهند کرد. اکثر بازیکنان من جوان هستند ولی من به آنها اطمینان دارم و می دانم تمام توان خود را بکار خواهند بست تا مقابل پرسپولیس بازی قابل قبولی از خود ارائه دهند.

بوستانی تصریح کرد: پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان شکست را پذیرا شده و حالا نمی خواهد مقابل ما آن هم در تهران سه امتیاز را به راحتی از دست بدهد ولی ما یک بازی خوب را از خود به نمایش خواهیم گذاشت تا بتوانیم به آنچه که هدفمان است دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا برابر پرسپولیس تدافعی بازی خواهید کرد یا خیر؟ ادامه داد: مطمئن باشید نه ضد فوتبال بازی می کنیم و نه دفاع اتوبوسی خواهیم داشت. ما برای یک بازی هجومی به تهران خواهیم آمد و بدنبال کسب امتیاز هستیم. دوست دارم که همه از دیدن این دیدار لذت ببرند. حالا هر نتیجه ای که در پایان بازی برای دو تیم رقم بخورد مهم نیست ولی هدف ما ارائه یک بازی هجومی و زیبا بازی کردن است. بنابراین هرگز بدنبال ضد فوتبال مقابل پرسپولیس نخواهیم بود.

سرمربی استقلال خوزستان در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن مصدوم و محروم برای دیدار برابر پرسپولیس خواهید داشت یا خیر، گفت: خوشبختانه بازیکن محروم نداریم اما احمد آل نعمه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: