کد خبر: ۴۸۰۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲

با همه گیر شدن استفاده از اینترنت در تمامی کسب و کارها و امور ، حتی در حسابداری  پس از نرم افزار حسابداری تحت وب نوبت می رسد به نرم افزار حسابداری ابری .

نرم افزار حسابداری ابری چیست؟

اگر از پلت فرم بانکداری آنلاین بانک خود استفاده می کنید و یا فایل ها را در Google Drive ذخیره می کنید، شما از قبل با تکنولوژی ابر آشنا هستید. در نرم افزار ابری ذخیره داده ها به جای هارد دیسک کامپیوتر شما بر روی سرورهای راه دور (ابر) ذخیره می شود، جایی که پردازش شده و به کاربر منتقل می شود.

و همچون نرم افزار حسابداری تحت وب از طریق اینترنت و یک موتور جستجو بدون نیاز به هیچ وسیله اضافی ای فقط بواسطه هر دستگاهی (کامپیوتر، لپ تاپ، تب لت و گوشی) که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد قابل دسترس و قابل استفاده می باشد.

با استفاده از نرم افزار حسابداری ابر دیگر نیازی به نصب و استقرار نرم افزار بر روی سیستم های خود ندارید.

راه حل های حسابداری ابر اجازه می دهد تا کارکنان بخش های دیگر، ادارات راه دور یا شعبه های دیگر برای دسترسی به داده های مشابه و همان نسخه از نرم افزار نیاز به هزینه اضافی و تهیه نرم افزار دیگر نداشته باشند. از طرفی به روز رسانی نرم افزار حسابداری ابری قیاس بصورت اتوماتیک و خودکار انجام می پذیرد، بدون پرداخت هزینه اضافی.

نرم افزار ابری قیاس

چرا از نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر استفاده کنیم؟

مشاهده داده های زمان واقعی

نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر، به حساب های بانکی کسب و کار شما متصل می شود و می تواند به شما در یافتن موجودی، فروش و هزینه ها کمک کند. تا زمانی که به طور مرتب همه چیز را به روز نگه دارید، همیشه داده ها را در زمان واقعی می بینید.

دسترسی به اطلاعات مالی در هر کجا

به نرم افزار مبتنی بر ابر از طریق اینترنت دسترسی پیدا می کنید، بنابراین شما محدود به میز کار و دفتر خود نیستید. با استفاده از نرم افزار تحت وب، می توانید اطلاعات مالی شرکت خود را از دفتر، خانه یا حتی از طریق دستگاه تلفن همراه خود بررسی کنید.

مقرون به صرفه

در نرم افزار حسابداری دیگر شما باید هزینه نرم افزار را پرداخت نمایید از طرفی ممکن است برای ذخیره سازی و یا استفاده از نرم افزار به امکانات و سخت افزار نیاز پیدا کنید که مجبور به تهیه آنها و صرف هزینه مجدد شوید، با استفاده از نرم افزار ابری شما نیاز به امکانات بخصوصی ندارید و فقط بواسطه هر وسیله ای که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد تنها فقط هزینه دسترسی را با توجه به مدت زمانی که نیاز به استفاده از نرم افزار را دارید می پردازید.

همکاری را آسان می سازد

از آنجا که نرم افزار و تمام اطلاعات مالی شما در سرویس ابر میزبانی می شود، می توانید از هر جایی به آن دسترسی پیدا کنید و می توانید کد کاربری برای حسابدار خود تنظیم کنید تا بتواند به نرم افزار وارد شود. همچنین شما می توانید مقدار دسترسی کارکنان خود را کنترل کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک کارمند پردازنده حقوق و دستمزد داشته باشید، می توانید این کارمند را بدون اجازه دسترسی به حساب های بانکی به قسمت حقوق و دستمزد نرم افزار انتقال دهید.

بهبود دقت

هنگام استفاده از نرم افزار حسابداری ابری به جای یک صفحه گسترده اکسل، نیازی به دانستن روش های حسابداری، فرمول ها یا میانبرهای مختلف نیست. برای دریافت گزارش دقیق، به سادگی باید درآمد و هزینه خود را به طور منظم وارد کنید.

نصب لازم نیست

از آنجا که نرم افزار مبتنی بر ابر آنلاین میزبانی می شود، شما نیازی به خرید و نصب برنامه به طور مستقیم در کامپیوتر خود ندارید. برنامه های حسابداری سنتی باید بر روی تمام کامپیوترهای موجود در بخش حسابداری شما نصب شود؛ برای دسترسی به نرم افزار مبتنی بر ابر، کارمندان به سادگی اطلاعات را در نوار آدرس مرورگر وب وارد می کنند و وارد حساب کاربری نرم افزار می شوند. و نیازی به استخدام یک تیم فناوری اطلاعات برای انجام کاری مانند به روز رسانی نرم افزار ندارید.

پشتیبانی فنی موجود

یکی از بهترین مزیت ها در مورد استفاده از نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر، میزان پشتیبانی فنی در دسترس است. شما چند راه مختلف برای تماس با بخش پشتیبانی فنی شرکت نرم افزاری دارید، از جمله تیکتینگ که بصورت آنلاین انجام می پذیرد، تلفن  و پشتیبانی از شرکت میزبان را دارید.

در نهایت انتقال حسابداری خود به نرم افزار حسابداری ابری یک گام بزرگ است. اما این یک گام است که به شما کمک می کند زمان و پول زیادی را صرفه جویی کنید. اگر فرایند حسابداری بر روند کسب و کار شما تأثیر می گذارد، در اسرع وقت حیابداری خود را به نرم افزار حسابداری ابری تغییر دهید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: