کد خبر: ۴۸۰۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: سازمان بازرسی کشور به موضوع فاز دوم برج میلاد و گودبرداری انجام شده ورود پیدا کرده است.

به گزارش شفاف، رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: سازمان بازرسی کشور به موضوع فاز دوم برج میلاد و گودبرداری انجام شده ورود پیدا کرده است.

محمد سالاری در خصوص آخرین وضعیت تهیه طرح جامع برج میلاد که قرار بود تا پایان سال تدوین و به شورا ارائه شود، گفت: حدود ۶ ماه پیش جلسه ای با حضور اعضای کمیسیون معماری و شهرسازی و کمیسیون عمران و حمل و نقل و پیروزحناچی در کسوت معاونت معماری و شهرسازی وقت داشت برگزار شد، متاسفانه با گذشت ماه ها از آن زمان هنوز نه طرح جامع مربوط به اراضی برج میلاد تهیه شده و نه در خصوص گودبرداری این برج تعیین تکلیف شده است.

وی ادامه داد: در خصوص فاز ۲ برج میلاد و گودبرداری انجام شده چندین مکاتبه از سوی کمیسیون معماری و شهرسازی به شهرداری داشته ایم و اخیرا سازمان بازرسی کل کشور نیز به این موضوع ورود کرده است.

سالاری تاکید کرد: پس از بی پاسخ ماندن مکاتبات و پیگیری های ما در خصوص اجرایی شدن مصوبات کمیسیون مشترک، چند روز پیش نامه ای به ریاست شورای شهر تهران نوشته و درخواست کردیم رییس پارلمان محلی پایتخت این موضوع را پیگیری کند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: