کد خبر: ۴۸۰۵۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
سردار فدوی:

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر دشمن کار احمقانه ای انجام دهد، پاسخ محکمی خواهد گرفت؛ جمهوری اسلامی ایران در این ۴۰ سال به بیگانگان اجازه نداده است که در امور این کشور دخالت کنند.

به گزارش شفاف، سردار سرتیپ علی فدوی در مراسم یادواره ۳۵۰ شهید شهرستان پیشوا که در تالار قرآن آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) برگزار شد، اظهار داشت: طی 40 سال انقلاب اسلامی، با عنایت الهی مردم تا پای جان از آرمان‌های نظام دفاع کرده‌اند و شاهد هستیم که 40 سال مردم ایران اسلامی سختی‌ها را به جان خود خریده‌اند که امروز با صلابت ایران اسلامی به‌ عنوان قدرت برتر منطقه شناخته می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه افزود: در طول تاریخ هیچ دشمنی‌ به‌ اندازه دشمنان 40 سالگی انقلاب نبوده و دشمنی با انقلاب اسلامی نه‌ تنها در طول این سال‌ها تمام نشده، بلکه ابعاد وسیع‌تری به خود گرفته، اما صلابت و قدرت نظام اسلامی روز به‌ روز فراگیرتر شده است.

وی تاکید کرد: نظام اسلامی امروز در مرحله بازدارندگی نیست، بلکه دفاع را به بهترین شکل پشت سر گذاشته و با افتخار می‌گوییم که اگر اقدام نظامی از سوی دشمن صورت گیرد، دشمن ضرر بیشتری خواهد دید، اما مشاهده می‌شود ماهیت دشمنی جبهه استکبار کم نشده بلکه روز به‌ روز پررنگ‌تر شده است.

سردار فدوی همچنین با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح کشور بیان کرد: باید افتخار کنیم که نام و یاد شهدا در تمامی کشور طنین‌انداز است و رشادت‌های جوانان غیور ایران اسلامی ماندگار بوده است، مطمئناً زمانی که صحبت از حضور در میدان عمل به میان می‌آید، هم چون گذشته این اطمینان قلبی وجود دارد که عده ی زیادی هستند که در خط مقدم حاضر می‌شوند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه خاطرنشان کرد: الگویی که انقلاب اسلامی به جهان معرفی کرد، هر کشوری به کار گیرد قطعا موفق خواهد شد، امروز باید به‌ نظام اسلامی بالید که در بیرون از مرزها با دشمنان اسلام مقابله می‌کند، چراکه قدرت لایزال الهی توانسته بر تمام رزمندگان اسلام تأثیرگذار باشد و آن‌ها را به قدرت برتر منطقه تبدیل کند.

وی افزود: دشمنان این انقلاب می‌دانند، اگر کار احمقانه‌ای را از خود انجام بدهند پاسخ محکمی خواهند گرفت، جمهوری اسلامی ایران در این 40 سال به بیگانگان اجازه نداده است که در امور این کشور دخالت کند.

سردار فدوی در ادامه با اشاره به برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب تصریح کرد: 40 سالگی انقلاب را در حالی جشن گرفتیم که نقش شهدا در این انقلاب برجسته بوده و با هیچ کدام از نقش های دیگر جامعه در این انقلاب نمی توان مقایسه کرد، شهدا وعده داده اند که این انقلاب به انقلاب مهدوی می‌رسد.

معاون هماهنگ کننده سپاه در پایان با اشاره به نقش شهرستان پیشوا در شکل‌گیری انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: پیشوا به‌عنوان مبدا قیام ۱۵ خرداد ۴۲ همانند خورشید می‌درخشد.

به گزارش شفاف، یادواره ۳۵۰ شهید شهرستان پیشوا با حضور اقشار مختلف مردم در آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم (ع) برگزار و در این مراسم از تعدادی از خانواده های شهدا تجلیل شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار