کد خبر: ۴۸۱۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱

گیمرهای زیادی این روزها برای سرگرم شدن خود به بازی های زیادی از جمله آمیرزا رو آورده اند. اما به دلیل آن که حل کردن این بازی ها کار آسانی نیست، به دنبال جواب های این بازی ها نیز می باشند. تعداد زیادی از این گیمرها پاسخ بازی آمیرزا را در همان هفته های اولیه پیدا کرده و این بازی دوست داشتنی را به سرانجام می رسانند. اما در این بازی های به پایان رساندن بازی لزوما افتخار خاصی به حساب نمی آید و تقریبا دیر یا زود همه به این جایگاه می رسند. نکته مهم برای بازی کنندگان بازی آمیرزا این است که بتوانند این بازی را با سکه های بیشتری تمام کرده و رتبه بهتری در این بازی برای خودشان به دست آوردند.

گیم آمیرزا از همان ابتدای انتشار خود سر و صدای زیادی به راه انداخته بود و البته به واسطه تیم بازی سازی بسیار قدرتمندی که پشت این بازی وجود داشت این احتمال داده می شد که بازی آمیرزا تا این سطح از موفقیت رسیده و این تعداد جایزه فردی و گروهی را از آن خود کند. این موفقیت ها به صورت مستقیم بر روی نسخه های جدید و البته پاسخ بازی آمیرزا نیز تاثیر گذاشته و باعث شده بود تعداد کاربران بازی روزانه بیشتر شوند. از طرفی تیم نردبان اندیشه هم برای بهتر شدن بستر بازی آمیرزا هر بار قابلیت جدیدی را به این بازی اضافه می کرد که قبلا در آن ندیده بودیم. از جمله برترین ویژگی های بازی آمیرزا که به مقدار زیادی بازی را از تکرار دور کرد، بازی های روزانه آن بود.

عنوان: حل مراحل بازی های موبایل معروف

فندق هم یکی دیگر از گیم های موفق ایرانی در زمینه بازی های حدس کلمات می باشد که کمتر از بازی آمیرزا سر و صدا به پا نکرده است. تعدادی این بازی را کپی از بازی موفق آمیرزا می دانند ولی تغییراتی که در بازی فندق دیده می شود برای رد این ادعا کافی می باشد. حل بازی فندق نه به سختی بازی آمیرزا است و نه آن قدر آسان که همه بتوانند یک شبه جزء بهترین شرکت کنندگان در آن باشند. همه چیز در بازی فندق طبیعی طراحی شده است تا افراد بتوانند در این بازی راه جدیدی برای خودشان پیدا کرده و امتیاز بهتری نسبت به سایر بازی های مشابه به دست آوردند.

فندق در ایران بسیار پر طرفدار است و اگر در مارکت های معتبر اندرویدی دنیا نیز قرار گیرد می تواند توسط گیمرهای ایرانی به خوبی حمایت شود. در بازی فندق استاندارهای لازم برای بازی سازی به حد امکان رعایت شده اند و حتی در برخی موارد بازی فندق فراتر از حد انتظار جهانی نیز عمل کرده است. یکی از این موارد گرافیکی می باشد که در بازی فندق به چشم می خورد و حتی حل بازی فندق را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. نیازی به دانستن اطلاعات عمومی فراوانی در این بازی نیست و به سادگی می توان با خلاقیت خود با خیالی آسوده مرحله ها را پیش برد و در نهایت با ثبت رکوردی قابل قبول این بازی را به پایان رساند.

عنوان: حل مراحل بازی های موبایل معروف

نردبان اندیشه تیم بازی سازی محبوبی است که بسیاری از طرفداران آن؛ تمام بازی های تولید شده توسط این تیم را تولید کرده و به خوبی از این بازی های حمایت می کنند. آمیرزا که شاهکار تکرار نشدنی این تیم بود ولی این بار بازی باقلوا نیز خبر ساز شده است. حل مراحل باقلوا به سادگی و راحتی بازی بزرگ تر از خود یعنی آمیرزا نیست و این یک خبر خوبی برای کسانی است که دوست دارند بازی های به نسبت ساده تری از بازی آمیرزا را امتحان کنند. باقلوا برای کسانی طراحی شده است که به جزئیات اهمیت بیشتری می دهند و دوست دارند در هر زمینه ای ابتدا جزئیات را بررسی نمایند و در نهایت به سراغ کلیات بروند.

بازی باقلوا درست شبیه دو بازی قبلی عمل می کند و تفاوت اصلی در نوع پیاده سازی و طراحی مرحله های این بازی می باشد. در بازی باقلوا مرحله ها از ساده به سخت مرتب شده اند و دیگر نگران این نخواهید بود که همانند بازی های دیگر با رد کردن یک مرحله به صورت ناگهانی در مرحله بعدی به شدت غافلگیر شوید. این قابلیت کمک می کند تا در حل مراحل باقلوا تمرکز کافی را داشته باشید و در نهایت بتوانید سوالات این بازی را در زمانی ایده آل و با کوردی خوب پاسخگو باشید. همه چیز در باقلوا باب میل کاربران و طرفداران پیش رفته و حتی با انتشار نسخه رسمی این بازی برای سیستم عامل آی او اس، خبرهای بیشتری از آن نیز در بین کاربران پخش شده است.

اما از آن جایی که در هر چیزی، ورژن های قدیمی جایگاه بالاتری دارند، بازی آفتابه نیز می تواند هنوز هم یکی از بهترین بازی هایی باشد که می توانید انتخاب کرده و نسبت به آن حس خوبی داشته باشید. این بازی به تازگی در نسخه های آنلاین نیز عرضه شده است که خبر خوبی برای کسانی خواهد بود که به شدت به بازی های آنلاین و رقابتی وابسته شده اند و دوست دارند به صورت روزانه در این رقابت ها شرکت داشته باشند. بازی آفتابه ساخته یکی از تیم های جوان بازی سازی می باشد که در روزهای اول انتشارش خیلی زود مورد حمایت کسانی قرار گرفت که شاید کسی فکر را هم نمی کرد. یکی از بزرگترین حامیان این بازی، منتقدین سرسخت بازی های موبایلی می باشد.

بازی آفتابه از آن جایی که سبکی کاملا جدید را معرفی کرده بود؛ در مرحله های اولیه بسیاری از کاربران خود را از دست می داد و علت آن ها آشنا نبودن کاربران با سبک بازی آفتابه بود. بیشتر بازی کنندگان آفتابه دوست داشتند همه مراحل بازی به صورت صعودی سخت شده و در نهایت به سخت ترین مرحله ها برسند. ولی واقعیت این است که در این بازی و دیگر بازی های کپی شده از آن، به هیچ عنوان نمی توان ترتیب صحیحی از سخت بودن مراحل را ارائه کرد به دلیل آن که این خود کاربر است که سخت یا آسان بودن هر مرحله را مشخص می کند. برای رسیدن به پاسخ بازی آفتابه در هر دو ورژن باید بتوانید نسبت به اتفاقات پیرامون خود باهوش بوده و از جزئیات صرف نظر نکنید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: