کد خبر: ۴۸۱۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷

هلدینگ سرمایه گذاری اسفرورین در شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی، به عنوان شرکت برتر برگزیده شد.

دریافت عنوان شرکت برتر شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی توسط هدلینگ اسفرورین

به گزارش شفاف، در «شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی» که به همت «خانه صنعت، معدن و تجارت ایران» و «وزارت صنعت، معدن و تجارت» برگزار شد «هلدینگ سرمایه گذاری اسفرورین»، به عنوان یکی از سه شرکت بزرگ برتر کشور در حوزه های مورد بررسی، برگزیده شد و «علی محمدی تات» بنیان گذار و مدیرعامل این شرکت لوح سپاس جشنواره را دریافت کرد. شرکت زر ماکارون و شرکت صنایع هفت الماس دیگر برگزیدگان این گروه از جشنواره بودند.
گفتنی است؛ هلدینگ سرمایه گذاری اسفرورین شامل 11 شرکت زیر مجموعه است که در زمینه های عمرانی، صنعتی، غذایی، معدنی، ساختمانی، کشاورزی، خدماتی، بازرگانی و بهداشتی فعالیت می کنند.
مراسم معرفی برگزیدگان شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی روز 29 بهمن ماه در سالن همایش های صدا و سیما با حضور جمعی از مسئولان خانه صنعت، معدن تجارت، معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت، حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس، دادستان کل کشور و دیگر مقامات کشوری برگزار شد.
شایان ذکر است؛ در انتخاب شرکت های برگزیده جشنواره تولید ملی – افتخار ملی شاخص هایی از جمله نسبت ظرفیت تولید یک ساله و مقایسه آن با دوره پیش از آن، اشتغال ایجاد شده، میزان صادرات و رشد آن، ابتکارها و نوآوری‌ها، داخلی سازی خطوط تولید، همکاری با دانشگاه‌ها، توجه به تحقیق و توسعه و تعداد شاغلان در این بخش، برخورداری از آزمایشگاه تخصصی و به روز، ارائه محصولات جدید، کاربرد اقتصادی تحقیقات، توسعه، تعمیر، بازسازی و به روزرسانی واحدها، کاهش مصرف انرژی، نظام مشارکتی، توجه به محیط زیست و ورزش، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، تحقق استانداردهای داخلی، بین‌المللی و کیفیت، ارائه خدمات رفاهی به کارکنان، ثبت اختراعات و همچنین حضور در سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های مردمی مورد بررسی قرار می گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: