کد خبر: ۴۸۱۳۰۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
وینفرد شفر:

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن عملکرد شاگردانش را ستود و گفت: درست است که نتیجه خوبی کسب کردیم اما بیشتر از نتیجه از عملکرد بازیکنانم در این دیدار راضی هستم.

به گزارش شفاف، وینفرد شفر پس از پیروزی پرگل یکشنبه تیمش استقلال برابر ذوب آهن به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: بازیکنانم عملکرد فوق العاده ای داشتند. خیلی خوشحال هستم. نه به خاطر فقط نتیجه بلکه به خاطر اینکه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. از هواداران هم تشکر می کنم که بازهم ما را حمایت کردند.

وی ادامه داد: مشکلی که ما داشتیم این بود که چند بازیکن ما هنوز به شرایط ایده آل نرسیده اند و امروز ناچار شدیم پاتوسی و منشا را تعویض کنیم. می خواستم فرصتی هم به محسن کریمی بدهم که بعد از یکسال بازی کند. چون ما دیدارهای زیادی پیش رو داریم به همه بازیکنان خود نیاز داریم. 

شفر در مورد بهترین بازیکن تیمش در دیدار برابر ذوب آهن گفت: تیم ما خیلی خوب بازی کرد. هر چند روزبه و پاتوسی هم خوب بازی کردند. در مجموع تیم ما در این دیدار نمایش خیلی خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد اللهیار صیادمنش گفت: این بازیکن الان برای ما مثل الماس می ماند. می دانم که خیلی از ایجنت ها با او و پدرش تماس گرفته اند و خواسته اند که به تیم های خارجی برود. اما من مثل پدر از او مراقبت خواهم کرد و اجازه نمی دهم او را ببرند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: