کد خبر: ۴۸۱۳۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
نمایشگاه های بهاره پایتخت قربانی بی تدبیری مسئولان

برپایی نمایشگاه بهاره امسال درپارک ارم و حکیمیه در هاله ایی از ابهام قرار دارد

در حالی که مشکل توزیع مایحتاج شب عید مردم امسال بیش از پیش عیان است و مردم را با مشکلات و زحمات بسیاری مواجه کرده است ، همزمان با روز های پایانی سال اعلام شد نمایشگاه های بهاره کم رونق تر از هر سال برگزار خواهد شد.
دکتر امامی معاون اقتصادی استانداری تهران در پاسخ به خبرنگار ما گفت : امسال نیز استانداری مجوز بر پایی 5 نمایشگاه بهاره تهران و 15 نمایشگاه شهرستان را صادر کرد و در اختیاراتاق اصناف تهران قرار دادیم که اصناف تا کنون تصمیم به برپایی سه نمایشگاه در پایتخت کرده است .
طبق اعلام اتاق اصناف تهران امسال در تهران فقط در سه نقطه نمایشگاه بهاره برپا می شود.
مصلی تهران ؛ خاوران و بوستان ولایت سه نقطه ایی هستند که به نمایشگاه بهاره امسال تهران اختصاص داده شده اند.
این یعنی اوج بی تدبیری که برای تهران بزرگ فقط سه منطقه آن هم در مناطق جنوبی تهران برای مکانی برای نمایشگاه اختصاص یافته است و اولین مشکلی که به بار می آورد ترافیک سنگین در آین مناطق خواهد بود چرا که نه تنها عامل پراکنده کردن نقاط را در نظر نگرفته اند و نه زوج و فرد و و طرح ترافیک را برای مردم.
مشکل دیگر نادیده گرفتن شهروندان ساکن شرق و غرب تهران است که در صورت تمایل به خرید از نمایشگاه های بهاره می بایست مسافت طولانی تری را بپیمایند و قطعا این سه مرکز کفاف جمعیت را نخواهد داد و در صورت عدم تجدید نظر در این انتخاب از الان باید شاهد صف های طولانی و ادحام و نارضایتی مردم در این نمایشگا ها باشیم.
حال سوال اصلی اینجاست در برهه ایی از زمان که مردم بیش از پیش نیاز به توزیع گسترده محصولات و الزامات معاش خود را دارند چرا به یک باره به دو مرکز اصلی نمایشگاه های بهاره یعنی ارم و حکیمیه ،اجازه برپایی نمایشگاه داده نمی شود؟
گزارش ها و مشاهدات میدانی حاکی از این است که شمار بسیاری از شهروندان هنوز چشم انتظار تصحیح این تصمیم غلط هستند.
شایان ذکر است مسئولین پارک ارم نیز می گویند ، اعضای اتحادیه های صنفی به صورت روزانه با مراجعه حضوری به این مرکز؛ آمادگی خود را برای حضور در این نمایشگاه اعلام کرده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار