کد خبر: ۴۸۱۳۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
کاپیتان سابق چلسی:

«جان تری» کاپیتان پیشین تیم چلسی معتقد است «مائوریتسیو ساری» سرمربی این تیم باید در بازی شب گذشته مقابل سیتی شخصا وارد زمین می شده و «کپا آریزابالاگا» دروازه بان آبی ها را با دست خودش از زمین بازی خارج می کرده است.

به گزارش شفاف به نقل از روزنامه ایندیپندنت روز دوشنبه نوشت: در زمان های اضافی بازی شب گذشته چلسی و منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه انگلیس، تابلوی تعویض شماره سنگربان اسپانیایی آبی ها را نشان داد و «ویلی کابایرو» گلر ذخیره و پنالتی گیر این تیم مترصد خروج وی از زمین بازی بود.
اما کپا که پیش تر به دلیل کشیدگی عضله مورد مداوای پزشکان تیم قرار گرفته بود، از خروج از زمین بازی امتناع کرد؛ این در حالی بود که روی نیمکت آبی ها خون ساری به جوش آمده و چهره اش بابت این نافرمانی سرخ شده بود.
کپا در ادامه موفق شد ضربه «لئوری سانه» را مهار کند اما بدنبال از دست رفتن ضربات پنالتی «ژورژینیو» و «داوید لوئیس»، آبی های لندن پس از 120 دقیقه تلاش در نهایت پیروزی را به شاگردان «پپ گواردیولا» تقدیم کردند.
در این بین، تری که از داخل یک استودیو تلویزیونی نظاره گر بازی بود، معتقد است کاری که کپا انجام داده، بی احترامی محض بوده است.
تری در این خصوص اظهار داشت: زمانی که شماره شما روی تابلوی تعویض نقش می بندد باید بدون دردسر از زمین خارج شده و به این تصمیم احترام بگذارید؛ رسیدگی به آن را هم به بعد موکول کنید اما واکنشی که کپا نشان داد آخرین حرکتی است که ممکن است از یک بازیکن سر بزند.
وی ادامه داد: او (کپا) ساری را در موقعیت سختی قرار داد؛ تعجب کردم که چرا او کپا را مجبور به خروج از زمین نکرد؛ حرکت کپا درست مثل ابری بود که روی عملکرد خوب چلسی سایه انداخت، به ویژه اتفاقاتی که در پایان بازی رخ داد.
تری در ادامه تاکید کرد: اگر آنجا بودم، انتظار داشتم که سرمربی وارد زمین شده و به سرعت موضوع را مدیریت کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: