کد خبر: ۴۸۱۵۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
بهار در راه است...

سوابق همیشه می‌تواند گواهی بر اعتماد باشد. دکتر سبحانی به‌عنوان یکی از افراد تأثیرگذار در صنعت فولاد همواره در هر جایگاهی که قرار داشته موجبات توسعه، پیشرفت و بهره‌وری را فراهم کرده است. این بار نیز با اعلام آمادگی برای حضور در دور نهم اتاق بازرگانی اصفهان از برنامه‌های خود به معدن نامه این چنین گفت: اتاق‌های بازرگانی به‌عنوان یک نهاد در قانون جایگاه ویژه‌ای دارند و بالطبع انتظاراتی را هم ایجاد کرده‌اند. اتاق بازرگانی می‌تواند در مسیر پیشرفت کشور بالأخص معدن فوق‌العاده تأثیرگذار عمل کند و این به میزان فعال بودن آن وابسته است.

وی افزود: اتاق بازرگانی با پایش شاخص‌های اقتصادی، شناسایی نقاط ضعف و ارائه راهکار برون‌رفت از این وضعیت، برجسته کردن نقاط قوت و تشویق برای حرکت در مسیر و درنهایت تهیه پیشنهادات قابل‌اجرا و درست برای بهبود اوضاع به‌طور عام در اشتغال این حوزه و به‌صورت خاص در بهبود وضعیت شرکت‌ها مؤثر واقع خواهد شد.

بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، بهبود فضای کسب‌وکار را هدف اصلی اتاق بازرگانی اصفهان می‌داند و معتقد است برای بهبود فضای کسب‌وکار، باید اطلاعات و آمار و شاخص‌های وضعیت اقتصادی استان تهیه و گزارش‌های لازم ارجاع داده شود تا مشکلات رفع شده و تصمیمات بهینه گرفته شود.

بهرام سبحانی فعال باسابقه صنعت فولاد در آخر افزود: اتاق‌های بازرگانی در دنیا اختیارات و تأثیرات زیادی دارند، ما هم به‌موجب قانون و اختیاراتی که در دست داریم اقدام می‌کنیم و من در برنامه‌های خود بهره‌برداری از تمامی اختیارات و پتانسیل‌های موجود را جای‌داده‌ام.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: