کد خبر: ۴۸۱۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 119 قبضه سلاح غیر مجاز در عملیات های پلیس طی پنج روز گذشته در سطح استان خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح های غیرمجاز و عاملین تیراندازی، گفت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی استان، بیست و هشتمین مرحله طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز و افرادی که بسوی منازل، مغازه ها، خودروها و افراد تیراندازی می کنند با برنامه ریزی های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان ابلاغ شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان های انتظامی و تلاش مستمر در سطح استان در پنج روز گذشته طی چندین عملیات پی در پی و موفق 115 نفر از عاملین تیراندازی های غیر مجاز و دارندگان سلاح غیر مجاز شناسایی و دستگیر شدند.

عباس زاده اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 9 قبضه سلاح جنگی و 110 قبضه سلاح شکاری جمعا 119 قبضه سلاح غیرمجاز به همراه یک هزار و 225 عدد انواع فشنگ کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان تصریح کرد: نیروی انتظامی عزم خود را جهت برخورد قانونی با دارندگان سلاح های غیرمجاز و عوامل تیراندازی ها جزم نموده و با افراد خاطی هرگز مماشات نخواهد کرد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: