کد خبر: ۴۸۱۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶

امروز انتشار فیلمی از یک شوی لباس بین کاربران فضای مجازی کشور دست به دست شود. شوی لباسی که تفاوت های بسیاری با شکل معمول این مراسم در کشور ما داشت و جنجال رسانه ای به پا کرد.

به گزارش شفاف، امروز انتشار فیلمی از یک شوی لباس بین کاربران فضای مجازی کشور دست به دست شود. شوی لباسی که تفاوت های بسیاری با شکل معمول این مراسم در کشور ما داشت و جنجال رسانه ای به پا کرد.

حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در واکنش به این اتفاق گفت: به شدت این اتفاق را محکوم می کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری این مراسم کاملا غیرقانونی است. شب گذشته ما با انتشار فیلمی از برگزاری این شوی مد و لباس ؛مطلع شدیم و امروز صبح اقدامات قانونی خود را انجام دادیم.

قبادی با تاکید بر اینکه برگزاری چنین مراسمی کاملا هنجارشکنانه و غیرقانونی است، تصریح کرد: البته در این مهمانی فقط موضوع مد و لباس نبوده و اصل این مهمانی سایر موضوعات مثل لوازم آرایش و معماری بوده که در کنار آن شوی لباس هم برگزار شده است. با این حال بخش شوی لباس این مراسم و نمایش آن بیشتر مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

وی در پایان به خبرنگار برنا خبر داد: هویت برگزار کننده، میزبان و حامی مالی این مراسم را شناسایی کرده ایم و نام این افراد را به مراج ذی‌صلاح ارائه داده‌ایم.

منبع: برنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: